شاهین فرهت که مدتی هست حکم دبیری سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر به اسم او زده شده، به ایسنا می گوید: تم سال کنونی جشنواره، اجرای آهنگسازان ایرانی هست؛ چیزی که همیشه از ما دور بوده هست. در حالی که مدتی قبل مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد تامین ارز را چالش با اهمیت جشنواره سال […]

شاهین فرهت که مدتی هست حکم دبیری سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر به اسم او زده شده، به ایسنا می گوید: تم سال کنونی جشنواره، اجرای آهنگسازان ایرانی هست؛ چیزی که همیشه از ما دور بوده هست.

در حالی که مدتی قبل مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد تامین ارز را چالش با اهمیت جشنواره سال کنونی دانسته بود، فرهت خبر می دهد که هنرمندان بیگانه به جشنواره دعوت گردیدند و می گوید: می دانم ارکستر کوچک و ارکستر زهی [از هنرمندان خارجی] به جشنواره دعوت گردیدند.

او در مورد بخش های مالی این رخداد می گوید: من اصلا به قسمت مالی وارد نیستم و اطلاعی ندارم. من اظهار کردم به این شرط [به جشنواره] می آیم که هیچ دستمزدی هم قبول نکنم.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، ۲۵ تیر ماه سال کنونی شاهین فرهت به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب گردید.

او دارای مدرک کارشناسی موسیقی از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد مستر آهنگسازی از نیویورک و دکترای آهنگسازی از استراسبورگ فرانسه هست و سال ها استاد تمام موسیقی دانشگاه تهران بوده هست. داوری جشنواره های موسیقی من جمله چند دوره جشنواره موسیقی فجر من جمله تجربه ها و سوابق شاهین فرهت هست.

انتهای پیام