در ادامه دیدارهای هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در جدالی کاملا جنوبی، تیم شاهین شهرداری بوشهر از ساعت ۲۱ در ورزشگاه خانگی خود (شهید رضا مهدوی) به قضاوت حسن اکرمی به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت که این مسابقه در نهایت با تساوی دو بر دو خاتمه یافت. تیم شاهین شهرداری که […]

در ادامه دیدارهای هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در جدالی کاملا جنوبی، تیم شاهین شهرداری بوشهر از ساعت ۲۱ در ورزشگاه خانگی خود (شهید رضا مهدوی) به قضاوت حسن اکرمی به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت که این مسابقه در نهایت با تساوی دو بر دو خاتمه یافت.

تیم شاهین شهرداری که پیش از تعطیلات روند خوبی را پیش گرفته بود و از ۵ مسابقه آخر خود موفق به کسب سه پیروزی شده بود، در این دیدار «میشو کریستیچوویچ» سرمربی خود را همراه نداشت. این مربی از زمان شیوع ویروس کرونا در کشورش به سر می‌برد و به ایران بازنگشته است.

 ابوالفضل درویشوند، حسن نجفی، سجاد مشکل پور(۶۸ محمد سلطانی‌مهر)، بهروز نوروزی فرد، ابوالفضل رزاق پور، میثم دورقی، امیرحسین موسی زاده، حسین مالکی(۷۷ سلمان بحرانی)، مصطفی احمدی (۴۶ امین مشایخ)، اسماعیل شریفات، بهمن سالاری(۶۸  بهمن سالاری) بازیکنانی بودند که در این دیدار برای شاهین شهرداری به میدان رفتند.

حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، علیرضا نقی زاده، صادق صادقی(۲۴ احمد گوهری)، میثم نقی زاده، مجید عیدی، سجاد جعفری(۵۴ سعید کریمی)، پیام ملکیان، مهدی زبیدی(۵۴ احمدالجبوری، ۸۶ محدعلی صفیا)، آرمان قاسمی، میرهادی میرجوان(۸۶ محمد امین اسدی) هم بازیکنان نفت مسجد سلیمان در این مسابقه بودند.

در دقیقه ۱۷ مسابقه سجاد جعفری موفق شد روی اشتباه مدافعان شاهین، دروازه‌ «ابوالفضل درویشوند» را باز کند.

در ادامه، حبیب فرعباسی دروازه‌بان تیم نفت مسجدسلیمان در دقیقه ۲۴ از زمین اخراج شد. این اخراج موجب شد تا احمد گوهری دروازه‌بان جوان که از نیم فصل به جمع شاگردان مهدی تارتار اضافه شده، جایگزین صادق صادقی شود تا در ادامه مسابقه از دروازه نفت مسجدسلیمان محافظت کند.

این دیدار در نیمه نخست با برتری شاگردان تارتار خاتمه یافت اما در شروع نیمه دوم فشار حملات شاهین بیشتر شد تا در دقیقه۵۶ توسط ابوالفضل رزاق‌پور موفق شد دروازه تیم میهمان را باز کند.

در دقیقه ۸۱، عماد میرجوان باز هم نفت مسجد سلیمان را پیش انداخت اما در حالی که بازی با برتری تیم میهمان رو به اتمام بود، در دقیقه ۹۲ امین مشایخ که به عنوان بازیکن جایگزین به زمین آمده بود، گل تساوی را به ثمر رساند تا مسابقه با تساوی خاتمه یابد.

با این نتیجه شاهین شهرداری ۱۷ امتیازی شد و در رده پانزدهم جدول باقی ماند. نفت مسجدسلیمان هم با کسب یک امتیاز بازی نتوانست تغییری در جایگاه خود در جدول ایجاد کند و با ۲۹ امتیاز در رتبه هشتم باقی ماند.