سپهر حیدری، بازیکن پیشین تیم پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا درباره دیدار دیروز این تیم مقابل پیکان گفت: تک تک بازیکنان پرسپولیس قابل احترام هستند اما از خط دفاعی گرفته تا خط حمله، این تیم نیاز به یک بازنگری دارد، آنها نظم و آرامش ندارند. البته که ایراد اصلی به کالدرون وارد است. یا مشکل […]

سپهر حیدری، بازیکن پیشین تیم پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا درباره دیدار دیروز این تیم مقابل پیکان گفت: تک تک بازیکنان پرسپولیس قابل احترام هستند اما از خط دفاعی گرفته تا خط حمله، این تیم نیاز به یک بازنگری دارد، آنها نظم و آرامش ندارند. البته که ایراد اصلی به کالدرون وارد است. یا مشکل از بدنسازی تیم است یا در تمرین‌ها فشار زیادی روی بازیکنان وارد می‌شود چرا که هم از لحاظ بدنی و هم از لحاظ نظم تاکتیکی در پرسپولیس احساس ضعف می‌شود. او تصمیمات عجیبی می‌گیرد که به پرسپولیس ضربه می‌زند. به عنوان مثال چه اصراری است، ترکیبی را که برانکو برای پرسپولیس برگزیده بود و با آن موفق بود به هم بزند و تفکرات خود را اجرا کند؟ می‌توانست با همان ترکیب ادامه دهد تا وقتی که بازیکنان هماهنگ شوند و یک مهاجم خوب به تیم اضافه شود. در کل، پرسپولیس شاداب بازی نمی‌کند و حتی ۵۰ درصد فصل قبل هم نشان نمی‌دهد.

حیدری درباره این که زمانی از جونیور براندائو مهاجم پرسپولیس حمایت کرده‌ است گفت: زمان کافی به این بازیکن داده شد تا خود را نشان دهد اما هیچ عملکرد مثبتی از خود نشان نداده است. بعضی از مهاجمان اگر هم گلزنی نکنند برای دیگران موقعیت سازی می‌کند ولی جونیور هیچ کدام از این کارها را انجام نمی‌دهد. او هیچ کار مثبتی انجام نمی‌دهد و مهاجم خطرناکی نیست. مردم از این بازیکن راضی نیستند. امیدوارم کالدرون زودتر برای این بازیکن تصمیم بگیرد.

او افزود: در حال حاضر نگرانی‌هایی وجود دارد که علیپور گلزنی نمی‌کند. علیپور در حال حاضر بیشتر موقعیت سازی می‌کند تا گلزنی چرا که مکمل ندارد تا برای او ایجاد موقعیت کند. اگر ترابی و نعمتی کنار علیپور بازی کنند شرایط خیلی بهتر خواهد شد. این دو بازیکن قبلا تجربه این کار را داشته‌اند.

این پیشکسوت پرسپولیس علت ورود سید جلال حسینی به زمین در دقایق پایانی را چنین دانست: شاید کالدرون خواهان ترمیم خط دفاعی بود و برای پوشش عمق دفاع، حسینی را آورد اما این رفتار خوبی نیست که با کاپیتان پرسپولیس پیش گرفته‌اند. حق او این نیست چرا که از هر لحاظ آماده است. حسینی اگر یک ماه هم تمرین نکند آماده بازی است و همیشه بدنش را آماده نگه می‌دارد. سید جلال می‌تواند به خط دفاع پرسپولیس آرامش و نظم بدهد. سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده بهترین زوج دفاعی را تشکیل می‌دهند.

حیدری در پایان از هواداران پرسپولیس خواست این تیم را حمایت کنند و “مثل همیشه پشت آن باشند.”

انتهای پیام