به گزارش خبرنما به نقل از پارسینه، سخنگوی کاخ سفید مدعی شده دونالد ترامپ شعار سر داده شده در ویدئو را نشنیده و صرفا تجمع هوادارانش توجه او را جلب کرده بود. سخنگوی کاخ سفید می‌گوید دونالد ترامپ شعار سر داده شده در ویدئو را نشنیده و صرفا تجمع هوادارانش توجه او را جلب کرده […]

به گزارش خبرنما به نقل از پارسینه، سخنگوی کاخ سفید مدعی شده دونالد ترامپ شعار سر داده شده در ویدئو را نشنیده و صرفا تجمع هوادارانش توجه او را جلب کرده بود. سخنگوی کاخ سفید می‌گوید دونالد ترامپ شعار سر داده شده در ویدئو را نشنیده و صرفا تجمع هوادارانش توجه او را جلب کرده بود.

رئیس‌جمهوری ایالات متحده روز یکشنبه هشتم تیرماه ویدیوئی را در توئیتر منتشر کرد که در آن یکی از هواداران وی شعاری با ادعای برتری نژادی سفید‌ها سر می‌دهد.دونالد ترامپ دقایقی بعد این توئیت را حذف کرد و کاخ سفید نیز در توضیح آن گفت که او شعار مطرح شده در ویدئو را نشنیده بود.  

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، به نظر می‌رسد که این ویدئو در فلوریدا ضبط شده باشد و تظاهرات دو گروه حامیان و مخالفان دونالد ترامپ را نشان می‌دهد.در لحظه‌ای از این ویدئو یکی از هواداران آقای ترامپ شعار «قدرت سفیدپوستان» را سر می‌دهد که شعار هواداران اعتقاد برتری نژادی سفیدپوستان است.

این ویدئو سپس مخالفان ترامپ را نشان می‌دهد که به هواداران او «نازی» و «نژادپرست» می‌گویند.