به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی فوتبال عراق در دیدار برابر ایران توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد. گل‌های عراق را در این دیدار مهند علی و علا عباس عبدالنبی به ثمر رساندند. نمایندگی تویوتا در عراق اعلام کرد که به این دو بازیکن که گلزنی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی فوتبال عراق در دیدار برابر ایران توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد. گل‌های عراق را در این دیدار مهند علی و علا عباس عبدالنبی به ثمر رساندند. نمایندگی تویوتا در عراق اعلام کرد که به این دو بازیکن که گلزنی کردند دو خودروی تویوتا کمری ۲۰۲۰ هدیه خواهد داد.

پیش از این هم یک تاجر متمول عراقی اعلام کرده بود که به هر بازیکنی در این دیدار گلزنی کند یک واحد آپارتمان در بغداد به ارزش ۹۰ هزار دلار هدیه خواهد داد. به این ترتیب این دو بازیکن شب پر سود و باشکوهی را تجربه کردند.

oCNew8l0wuPk

اما این پایان راه نبود چرا که شب گذشته اعلام شد، این دو گلزن هر کدام  یک جایزه ۲۰ هزار یورویی از یک تاجر عراقی ساکن اردن نیز دریافت کردند!

البته شکی نیست، بردن ایران برای عراقی ها یک افتخار بزرگ به شمار می رود اما آنها یک شب خوش را داشتند، در حالی که هواداران فوتبال ایران جشن های زیادی از گذشته تا به حال و به دلیل برد در جام جهانی به دست آورده است.

بیشتر بخوانید: