به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز پیرامون عملکرد وزیر ورزش و جوانان به خبرنگار برنا گفت: وزیر ورزش و جوانان در حیطه و اختیارات خود از وزرای موفق بوده است و پیشرفت این وزارتخانه در انجام تکالیف محوله و توسعه زیر ساخت‌های ورزش و همچنین افزایش […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز پیرامون عملکرد وزیر ورزش و جوانان به خبرنگار برنا گفت: وزیر ورزش و جوانان در حیطه و اختیارات خود از وزرای موفق بوده است و پیشرفت این وزارتخانه در انجام تکالیف محوله و توسعه زیر ساخت‌های ورزش و همچنین افزایش سرانه ورزشی استان‌ها و کشور قابل قبول است.

وی با اشاره به این که وزیر ورزش و جوانان اقدامات خوبی را برای اجرایی شدن واگذاری دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس انجام داده است، افزود: آقای سلطانی فر همچنین آمادگی لازم را برای تفکیک سازمان جوانان از وزارت ورزش و جوانان دارد و مساعدت و همکاری خوبی برای توسعه وظایف مرتبط با این وزارتخانه داشته است. اکثر همکاران ما در مجلس شورای اسلامی نیز از نحوه عملکرد این وزارتخانه راضی هستند.

عضو فراکسیون ورزش با اشاره به طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: استیضاح از اختیارات و اهرم‌های نظارتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، به نظر می‌رسد مواردی که در استیضاح آقای سلطانی فر مطرح شده است، مستقیما به ایشان باز نمی‌گردد و بنده به شخصه با آن مخالف هستم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه صحبت‌های خود، یادآور شد: با در نظر گرفتن حق نمایندگان برای استیضاح اگر بحث استیضاح مطرح باشد مسائل مهم‌تری مثل بی‌ثباتی و عدم کنترل بازار و نبود نظارت بر پروسه و زنجیره تخصیص ارز تا رسیدن کالا و خدمات مربوط به شهروندان وجود دارد. البته ما نباید از بخش‌های مهمی همچون ورزش، آموزش و پرورش  و مسائل فرهنگی غافل باشیم، اما عملکرد وزیر ورزش و جوانان در سطح کلان و حتی منطقه‌ای رضایت بخش بوده است.