به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهدی علی‌نژاد، رئیس فدراسیون ووشو، درباره عملکرد دکتر سلطانی‌فر در چند سال اخیر در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: مهمترین چیزی که در این چند سال گذشته و در زمان ریاست آقای سلطانی‌فر شاهد آن هستیم، آرامشی است که جامعه ورزش را در بر […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهدی علی‌نژاد، رئیس فدراسیون ووشو، درباره عملکرد دکتر سلطانی‌فر در چند سال اخیر در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: مهمترین چیزی که در این چند سال گذشته و در زمان ریاست آقای سلطانی‌فر شاهد آن هستیم، آرامشی است که جامعه ورزش را در بر گرفته است. پر واضح است زمانی که آرامش وجود نداشته باشد نمی‌توان کار خاصی را هم انجام داد.

وی ادامه داد: این فضای آرام و رابطه خوبی که بین کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش می‌بینیم همه بدون شک نتیجه تلاش‌های آقای سلطانی‌فر است. در سایه این آرامش و امینت است ورزشکاران ما بدون دغدغه‌های خاص در میادین حاضر می‌شوند و مدال آوری می‌کنند.

علی‌نژاد افزود: به نظرم اکثر فدراسیون‌ها نیز از وضع موجود راضی هستند. باید پذیرفت کشور ما از نظر سیاسی و اقتصادی در حال حاضر شرایط ویژه‌ای دارد و قطعا این وضعیت بر جامعه ورزش نیز تاثیر گذار خواهد بود، اما این موضوعات ربطی به مدیریت وزیر ورزش و جوانان ندارد و کل جامعه را شامل می‌شود.

رئیس فدراسیون ووشو در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم ما در کشور مشکلات بزرگ‌تری داریم که رسیدگی به آنها باید در اولویت باشد. همه از این اقدام نمایندگان محترم مجلس متعجب هستیم که چرا در حوزه ورزش ورود کردند، حوزه‌ای که بدون شک یکی از موفق‌ترین حوزه‌ها در چند سال اخیر است.