به گزارش خبرنما به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهردر جلسه روسای واحد ها مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهرضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیران واحد های مختلف شرکت گفت: در طی سالهای فعالیت شرکت گازاستان بوشهر تعهد و پایبندی همکاران باعث شد تا افتخارات خوبی را کسب کنیم. رحمانی افزود: سلامت اداری […]

به گزارش خبرنما به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهردر جلسه روسای واحد ها مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهرضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیران واحد های مختلف شرکت گفت: در طی سالهای فعالیت شرکت گازاستان بوشهر تعهد و پایبندی همکاران باعث شد تا افتخارات خوبی را کسب کنیم.

رحمانی افزود: سلامت اداری نشانه ی تعهد و پایبندی همکاران به مقررات و استاندارهاست و مدیریت و کارکنان این شرکت تمام تلاش خود را به کار بسته تا با رعایت هر چه بهتر قوانین و ارائه خدمات صادقانه درجهت تحقق این هدف بزرگ گام بردارد.

وی گفت: شرکت گاز استان بوشهردر برنامه های کلان خود بدنبال اجرای دقیق قوانین و مقررات بوده و در جهت ارتقای هرچه بیشتر سلامت  نظام اداری اهتمام ویژه ای دارد.

رحمانی گفت: وصول مطالبات، عملکرد عالی در برگزاری مناقصات که به عنوان الگویی در سطح استان مطرح می باشد از جمله کارهای بزرگیست که در طی این سالها انجام گرفته است .

وی همچنین به کسب رتبه های برتر واحد hse و نظام پیشنهاد ها ، تندیس نقره ای مسئولیت اجتماعی و کسب رتبه برتر واحد مالی اشاره و گفت: افتخارات شرکت گاز استان نتیجه سلامت اداری و تلاش همکاران محترم می باشد و کسب گواهی چهار ستاره شرکت گاز استان بوشهر تاییدی برتلاش همکاران محترم  می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در پایان از حضور آقای سراجی رییس هیات مدیره این شرکت قدر دانی کرد و برای همه همکاران در واحد های مختلف شرکت گاز استان بوشهر که در روزهای کرونایی و با توجه به شرایط سخت دست از تلاش برای رفاه و آسایش مردم بر نداشتند تشکرو از درگاه خداوند برای همه همکاران آرزوی سربلندی  و سلامت را داشتند.