– اخبار بین الملل – به گزارش خبرنما به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری آمریکایی آسوشیتد پرس روز جمعه گزارش داد که ژنرال «مارک میلی» رئیس ستاد مشترک ارشد آمریکا امروز در سفری غیرمنتظره وارد سرزمین‌های اشغالی شده و با مقامات ارشد رژیم صهیونیستی دیدار و گفتگو کرده است. آسوشیتد پرس گزارش داده […]

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرنما به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری آمریکایی آسوشیتد پرس روز جمعه گزارش داد که ژنرال «مارک میلی» رئیس ستاد مشترک ارشد آمریکا امروز در سفری غیرمنتظره وارد سرزمین‌های اشغالی شده و با مقامات ارشد رژیم صهیونیستی دیدار و گفتگو کرده است.

آسوشیتد پرس گزارش داده است که رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در این سفر اعلام‌نشده، با تنی چند از مقامات نظامی ارشد رژیم صهیونیستی در یک پایگاه نظامی واقع در جنوب سرزمین‌های اشغالی دیدار و با آنها در خصوص «چالش‌های امنیتی منطقه» بحث و تبادل نظر کرده است.

بر اساس این گزارش، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا همچنین به‌صورت ویدئو کنفرانس با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز گفتگو کرده است.

به گزارش خبرنما به نقل از آسوشیتد پرس،‌ «بنی گانتس» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز در گفتگو با ژنرال مارک میلی بر ضرورت آنچه «افزایش فشار بر ایران و گروه‌های وابسته» خواند، تأکید کرد. وی مدعی شد که نظامیان رژیم صهیونیستی برای هر سناریو و هر تهدیدی آمادگی دارند.

لغو رزمایش ارتش اسرائیل در مرز لبنان از ترس واکنش نظامی حزب‌اللهآماده‌باش ارتش اسرائیل در مرزهای شمالی/ چرا شهادت رزمنده حزب‌الله صهیونیست‌ها را وحشت‌زده کرد؟بولتون: اسرائیل پیش از انتخابات آمریکا فکری به حال امنیت خود کندهشدار نظامیان صهیونیست : جنگ بعدی برای اسرائیل فاجعه‌بار خواهد بود