احمد سعادتمند چهارشنبه شب در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار داشت: نمی‌دانم چرا برخی از دوستان انقدر ذوق زده می‌شوند تا هواداران بی‌شمار باشگاه استقلال را غافلگیر کنند. این خبر مربوط به ۱۰ روز پیش و قدیمی است. خبر را تایید نمی‌کنم. در آن نامه نوشته شده که از آغاز پنجره نقل و انتقالات شما از سه […]

احمد سعادتمند چهارشنبه شب در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار داشت: نمی‌دانم چرا برخی از دوستان انقدر ذوق زده می‌شوند تا هواداران بی‌شمار باشگاه استقلال را غافلگیر کنند. این خبر مربوط به ۱۰ روز پیش و قدیمی است. خبر را تایید نمی‌کنم. در آن نامه نوشته شده که از آغاز پنجره نقل و انتقالات شما از سه پنجره محروم می‌شوید.

وی افزود: لیگ تمام شود و پنجره باز شود، محروم می‌شویم بنابراین اینگونه نیست که به هوادار تلقین کنیم که استقلال نابود و محروم شده است. یک‌ماه و نیم پیش فیفا یک رای را درخصوص فولاد خوزستان اعلام کرد و سعید آذری به عنوان مدیری توانمند با هیات مدیره تلاش کرد و بدهی پرداخت و پنجره باز شد. بنابراین هنوز پنجره‌ای باز نشده که بسته شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: پرداخت ۲۱۰ هزار دلار از طریق فیفا قطعی و در این ۲ ماه گذشته بدهی مربوط به ۶ پرونده را پرداخت کردیم، پول دیاباته و میلیچ را هم دادیم.

وی ادامه داد: بودوروف در پایان بهمن رفت و از فهرست استقلال خارج شد و نامه نوشتیم و این نامه نزد سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ موجود است. قرارداد دستیار خارجی فرهاد مجیدی  به اتمام رسیده و نام او به طور خودکار از لیست خارج می‌شود و ما نیز کتبا اعلام کردیم.