به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، احمد سعادتمند با حضور در برنامه «فوتبال برتر»، درباره انتخابش به عنوان مدیرعامل آبی پوشان پایتخت اظهار کرد: دلیل اولم برای آمدن به استقلال انگیزه و علاقه به باشگاه و شناختم از مشکلات باشگاه بوده است. ما چند جلسه با دکتر سلطانی فر و کادر مدیریت باشگاه داشتیم […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، احمد سعادتمند با حضور در برنامه «فوتبال برتر»، درباره انتخابش به عنوان مدیرعامل آبی پوشان پایتخت اظهار کرد: دلیل اولم برای آمدن به استقلال انگیزه و علاقه به باشگاه و شناختم از مشکلات باشگاه بوده است. ما چند جلسه با دکتر سلطانی فر و کادر مدیریت باشگاه داشتیم و تصمیم های لازم را گرفتیم. باشگاه استقلال به هیچکس بدهکار نیست. بیش از ۳۰ میلیون نفر پشت این باشگاه است و استقلال این قابلیت را دارد که در آسیا آقایی کند. شاید در برهه پرمشکلی باشیم اما برند استقلال و این تعداد هوادار می تواند سطح باشگاه را بالاتر ببرد. ما با برنامه هایی که دادیم، کار را در دست گرفتیم و با قدرت جلو می بریم.

او ادامه داد: ما باید با تلاش خود وحدت را بین پیشکسوتان، مدیران و هواداران ایجاد کنیم. هر کسی سر جای خودش باشد، کار ادامه دار خواهد بود. همه در فضایی صمیمی و دوستانه و جدی می خواهیم مشکلات را برطرف کنیم. من ضمانتی نگرفتم اما به عنوان نماینده باشگاه قرار است که کار را جلو ببریم.

سعادتمند درباره نحوه انتخاب مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ما یک مجمع داریم که شامل سه تن از اعضای دولت است اما یک جایی صلاح است که سرپرست روی کار بیاید تا مدیرعامل انتخاب شود بعد از آن ابلاغی مدیرعاملی صادر می شود. ما به اتفاق آقایان نظری و منزوی، سه دستور جلسه داشتیم که مهم ترین آن انتخاب مدیرعامل بود.

مدیرعامل استقلال درباره استعفای کامران منزوی گفت: خیلی ها استعفا می دهند اما اگر موافقت نشود آن فرد باید به کارش ادامه دهد. 

او درباره وضعیت حضور اسماعلیل خلیل زاده گفت: آقای خلیل زاده در یک سال گذشته کارهای بسیاری انجام دادند و عضو هیات مدیره هستند.  مسائل جزئی‌تری که درباره ایشان وجود دارد باید از خودشان بپرسید اما همه مصمم برای ادامه کار هستند. ما کفش آهنی پوشیدیم که کار کنیم و مشکلات به حداقل برسانیم.

مدیرعامل استقلال افزود: باشگاه استقلال باید سالی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد پول باید دربیاورد. باشگاه باید به جایی برسد که برای یک ایجاد خیریه برنامه ریزی کند. از یک زمانی نباید بگوییم باشگاه استقلال بدهکار است باید به جایی برسیم که بتوانیم به هوادار کمک کنیم. از روز سوم بیش از ۸ نشست داشتیم و به سراغ مشکلات رفتیم تا بتوانیم آنها را برطرف کنیم.

ادامه دارد…