به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس با وجود این‌که در اکثر بازی‌های لیگ برتر مالکیت توپ را در اختیار داشته و دقت پاس‌هایش نزدیک به ۸۰ درصد در هر بازی بوده اما هنوز با مشکل گلزنی روبرو است. کادرفنی پرسپولیس تاکنون شش بازیکن را در خط حمله خود […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس با وجود این‌که در اکثر بازی‌های لیگ برتر مالکیت توپ را در اختیار داشته و دقت پاس‌هایش نزدیک به ۸۰ درصد در هر بازی بوده اما هنوز با مشکل گلزنی روبرو است.

کادرفنی پرسپولیس تاکنون شش بازیکن را در خط حمله خود آزمایش کرده که ماحصل تلاش آن‌ها دو گل بوده است. بازیکنان پرسپولیس در فصل جاری، ۶۸ شوت به سمت دروازه‌ها شلیک کردند که تنها ۱۳ شوت در چارچوب بوده است. آماری که نشان می‌دهد کم‌تر از یک پنجم ضربات نهایی سرخ‌پوشان به دروازه رقبا هم نرسیده تا تهدیدی جدی محسوب شود.

عملکرد ضعیف خط حمله پرسپولیس در شناسایی دروازه حریفان باعث شده کالدرون در طول این مدت، سه بار تصمیم به تغییر در خط حمله خود بگیرد تا زوج دلخواهش را پیدا کند اما هیچ یک از آن‌ها فعلا به درد تاکتیک مدنظر کالدرون نخوردند!