سعید احمدوند در گفتگو با ایسنا در باره ی پرداختن نشدن حقوق هفت ماه او و ملی پوشان بیان کرد: ما از آذر ۹۷ تا تیر ۹۸ در اردو بودیم اما در این مدت یک ریال حقوق به ما پرداخت نشد. حتی من از جیب هم برای تیم هزینه کرده‌ام. زمانی هم که سرپرست آمد […]

سعید احمدوند در گفتگو با ایسنا در باره ی پرداختن نشدن حقوق هفت ماه او و ملی پوشان بیان کرد: ما از آذر ۹۷ تا تیر ۹۸ در اردو بودیم اما در این مدت یک ریال حقوق به ما پرداخت نشد. حتی من از جیب هم برای تیم هزینه کرده‌ام. زمانی هم که سرپرست آمد و موضوع را مطرح کردیم گفتند پیگیری می کنیم. الان نزدیک پنج ماه می گذرد اما هنوز خبری نشده است. نکته جالب این است تنها با بدنساز تیم ملی تسویه حساب شده است و من، مربی و ۶ بازیکن هیچ پولی دریافت نکرده ایم.

او ادامه : زمانی که دوباره بحث پرداخت حقوق را مطرح کردم به من گفتند هم اعتراض میکنی هم حقوق می خواهی. مسئله این است چرا من نباید حرف بزنم که مشکلات چه چیز است و کجای نوجوانان آسیا قرار داریم و یا کمیته آموزش چه دستاوردی داشته است.

سرمربی پیشین تیم ملی همچنین گفت: آقای نامنی چرا توضیح نمی دهد که چرا کسی مانند عادل برقعی که داور است، در کمیته جوانان آسیا عضو شده است. اصلا او چه کاری در رده جوانان انجام داده است. از طرفی ریاست هیات تنیس همدان و مسئولیت روابط بین الملل فدراسیون کافی نیست که نام خودش را برای عضویت در کمیته جوانان آسیا داده است. یعنی ما فرد دیگری در تنیس نداریم. با این شرایط خودم از تنیس قطع امید کرده ام و به نظرم وضعیت بهتر نمی‌شود.

انتهای پیام