به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا بهنام سراج یکشنبه در نشست خبری پس از دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی سختی بود زیرا بازیکنان جوان پارس جنوبی با دوندگی خود پا به پای ما پیش آمدند. وی افزود: در این دیدار به دلیل نداشتن چند بازیکن اصلی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا بهنام سراج یکشنبه در نشست خبری پس از دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی سختی بود زیرا بازیکنان جوان پارس جنوبی با دوندگی خود پا به پای ما پیش آمدند.

وی افزود: در این دیدار به دلیل نداشتن چند بازیکن اصلی با سبک جدیدی به میدان رفتیم و بیشتر به جوانان تیم میدان دادیم و آنها نیز از این فرصت به خوبی استفاده کردند.

سرمربی صنعت‌نفت آبادان گفت: البته از بازیکنانم به صورت کامل رضایت ندارم زیرا آنها می‌توانستند بهتر از این ظاهر شوند و با گل‌های بیشتری حریف خود را شکست دهند.

سراج تصریح کرد: ما همانند دیگر تیم‌های لیگ به مرز آمادگی کامل نرسیدیم و انتظار می‌رود در ادامه مسابقات و بازی به بازی این آمادگی را به دست بیاوریم.

وی افزود: این پیروزی را به کسانی تقدیم می کنیم که عزیزان خود را به دلیل مبتلا شدن بیماری کرونا از دست دادند تا اندکی از ناراحتی آنها کاهش یابد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: از فردا خود را برای بازی بعدی برابر تراکتورسازی تبریز آماده خواهیم کرد تا روند نتیجه‌گیری خود را ادامه دهیم.

هومن افاضلی سرمربی تیم پارس جنوبی‌جم در نشست خبری پس از بازی حضور نیافت.