مهرداد کریمیان در نشست خبری پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و شاهین شهرداری بوشهر که در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران در ورزشگاه آزادی برگزار شد و یک بر صفر به سود سرخ‌پوشان پایتخت پایان یافت، اظهار داشت: نیمه نخست مسابقه را بسیار خوب شروع کردیم و توانستیم از لحاظ […]

مهرداد کریمیان در نشست خبری پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و شاهین شهرداری بوشهر که در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران در ورزشگاه آزادی برگزار شد و یک بر صفر به سود سرخ‌پوشان پایتخت پایان یافت، اظهار داشت: نیمه نخست مسابقه را بسیار خوب شروع کردیم و توانستیم از لحاظ تاکتیکی به اهداف‌مان برسیم و پرسپولیس هم نتوانست در نیمه نخست موقعیت خاصی روی دروازه ما داشته باشد.

وی افزود: تا زمانی که پرسپولیس ۱۰ نفره شد، بازیکنان ما وظایف خود را به خوبی انجام دادند اما در نیمه دوم به دلیل نداشتن تمرکز لازم، کم‌تجربگی و به طور طبیعی نداشتن کیفیت لازم برابر بازیکنان پرسپولیس، یک اشتباه ساده و مبتدیانه انجام دایدم و گل خوردیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر اضافه کرد: پس از دریافت گل، تلاش کردیم بازی را کنترل کنیم و در صحنه‌هایی هم موفق بودیم ولی در نهایت نتیجه را واگذار کردیم.

کریمیان گفت: وقتی تیمی می‌بازد باید به دنبال ایرادات بود و امیدواریم بتوانیم طی هفته‌های آینده ایرادات را برطرف کنیم و دوباره به جدول برگردیم و در لیگ بمانیم.

وی درباره نظر خود در خصوص عملکرد تیم داوری نیز بیان کرد: به شخصه معتقدم عملکرد گروه داوری بسیار خوب بود و اگر هم در برخی صحنه‌ها اعتراضی داشتم، عذرخواهی می‌کنم.  

سرمربی جوان شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به سوالی درباره میزان امیدها برای بقای شاهین در لیگ برتر گفت: باید تمام تلاش خود را در هفته‌های آینده بکار ببندیم و دنبال لغزشی در تیم‌های نزدیک به خود باشیم تا دوباره به کورس رقابت برای ماندن در لیگ برگردیم و از قعر جدول جدا شویم.