حسین میرحسامی روز یکشنبه پس از بازی این تیم برابر ملی حفاری اهواز در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازی امروز از نظر فنی بازی سنگینی و فیزیکی بود و گرچه دو تیم از نظر آمادگی در شرایط خوبی قرار نداشتند ولی شاهد یک بازی نزدیک و پایاپای بودیم. وی گفت: امروز بازیکنان تمام […]

حسین میرحسامی روز یکشنبه پس از بازی این تیم برابر ملی حفاری اهواز در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازی امروز از نظر فنی بازی سنگینی و فیزیکی بود و گرچه دو تیم از نظر آمادگی در شرایط خوبی قرار نداشتند ولی شاهد یک بازی نزدیک و پایاپای بودیم.

وی گفت: امروز بازیکنان تمام تلاش خود را به کار بسته و توانستند در مقابل تیم حریف بازی بسیار خوبی ارائه داد و به نتیجه قابل قابل قبولی نیز دست یافت.

سرمربی سردار بوکان افزود: تیم ما تنها ۱۵ روز تمرین کرده است و با این حال از عملکرد تمام بازیکنانم که با تمام توان نهایت تلاش خود را انجام دادند رضایت کامل دارم و اگر چه همچنان بطور صددرصد ماندنی نشده‌ایم ولی به این تیم ایمان دارم که در لیگ دسته ۲ باقی خواهد ماند.

تیم سردار بوکان عصر امروز در ورزشگاه شهید باکری ارومیه با برد ۲ بر یک برابر ملی حفاری اهواز به رده دهم گروه دوم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور صعود کرد.