به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، حسن نصراصفهانی شامگاه جمعه در برنامه «شب های فوتبالی» شبکه ورزش با اعلام این خبر گفت: فیفا در تاریخ ۳۰ خرداد با صدور حکمی دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق صنعت‌نفت و فعلی تیم ملی ایران را به پرداخت غرامت به باشگاه صنعت‌نفت آبادان محکوم کرد. رئیس هیئت مدیره باشگاه […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، حسن نصراصفهانی شامگاه جمعه در برنامه «شب های فوتبالی» شبکه ورزش با اعلام این خبر گفت: فیفا در تاریخ ۳۰ خرداد با صدور حکمی دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق صنعت‌نفت و فعلی تیم ملی ایران را به پرداخت غرامت به باشگاه صنعت‌نفت آبادان محکوم کرد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت‌نفت آبادان ادامه داد: ما شماره حساب باشگاه را به فیفا اعلام کردیم و جناب دراگان اسکوچیچ باید غرامت خود را به این حساب واریز کند.

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، دراگان اسکوچیچ در حالی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد که براساس قراردادی که با تیم صنعت نفت داشت باید در صورت جدایی ۱۴۰ هزار دلار را به این تیم پرداخت می کرد اما این اتفاق پس از حضورش در تیم ملی رخ نداد و مسئولان تیم آبادانی ناچار به شکایت شدند.