ابراهیم طالبی، شامگاه سه‌شنبه پس از برتری تیمش بیان داشت: نیمه نخست نتوانستیم بازی خوبی را ارائه دهیم برای همین هم بازی بدون گل مساوی شد. وی افزود: نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادیم موجب شد سرعت بازی بالا رود و در نهایت با اختیار داشتن مالکیت توپ و ایجاد موقعیت به برتری رسیدیم. او […]

ابراهیم طالبی، شامگاه سه‌شنبه پس از برتری تیمش بیان داشت: نیمه نخست نتوانستیم بازی خوبی را ارائه دهیم برای همین هم بازی بدون گل مساوی شد.

وی افزود: نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادیم موجب شد سرعت بازی بالا رود و در نهایت با اختیار داشتن مالکیت توپ و ایجاد موقعیت به برتری رسیدیم.

او اضافه کرد: می‌دانستیم بازی دشواری مقابل سپید رود رشت داریم، و به بازیکنان خود آنچه را گوشزد کرده بودم در زمین پیاده کردند و توانستیم گام نخست را محکم برداریم.

طالبی ادامه داد: این بُرد را به تماشاگران خوب تیم قشقایی شیراز که در خانه این بازی را تماشا کردند، تقدیم می‌کنیم.

دیدار تیم‌های قشقایی شیراز و سپید رود رشت، شامگاه سه‌شنبه در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان پایان یافت.

با پایان یافتن هفته بیست و هفتم این رقابت‌ها، تیم مس رفسنجان با ۵۴ امتیاز همچنان صدر جدول را حفظ کرد و یگ گام دیگر به لیگ برتر نزدیک شد، آلومینیوم اراک و خوشه طلایی ساوه هم با ۴۸ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند .

همچنین تیم قشقایی شیراز با ۳۲ امتیار به رده یازدهم صعود کرد، تیم فجر شهید سپاسی شیراز با ۳۸ امتیاز نهم شد.

در رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک، ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم‌های اول و دوم به لیگ برتر دوره بیستم صعود خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می‌شوند.

تیم‌های سپید رود رشت و شهرداری تبریز هم در خطر سقوط به دسته دوم قرار دارند.