مجتبی حسینی پنجشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با تیم فوتبال پدیده در مشهد افزود: برای این بازی برنامه ریزی خوبی داشتیم نیمه اول کاملا در دست ما بود و باید گل دوم را هم می‌زدیم.  وی ادامه داد: بازیکنان ما در دقایقی از نیمه دوم در حفظ توپ خوب عمل نکردند و […]

مجتبی حسینی پنجشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با تیم فوتبال پدیده در مشهد افزود: برای این بازی برنامه ریزی خوبی داشتیم نیمه اول کاملا در دست ما بود و باید گل دوم را هم می‌زدیم. 

وی ادامه داد: بازیکنان ما در دقایقی از نیمه دوم در حفظ توپ خوب عمل نکردند و توپ را زیاد به حریف دادند که باعث شد حریف از تک موقعیت خود در تمام بازی استفاده کند و گل مساوی را به ثمر برساند اما در ادامه توانستیم بازی را در اختیار بگیریم و خلق موقعیت کنیم.

سرمربی تیم ذوب آهن گفت: در روزی که هیچ موقعیتی به حریف ندادیم گل خوردیم اما این امر چیزی از شایستگی بازیکنان ما کم نمی‌کند.

وی در خصوص رتبه سیزدهم تیم ذوب آهن در جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر افزود: باید بجنگیم و تلاش کنیم، کار سخت است اما با این بازیکنان و مجموعه می‌توانیم به اهداف خود برسیم.

حسینی در خصوص داوری مسابقه هم ادامه داد: داور بخصوص از سوی میزبان تحت فشار بود.

وی با اشاره به وضعیت چمن ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد هم گفت: در مقایسه با چمن سایر ورزشگاههای کشور، چمن ورزشگاه امام رضا (ع) بد نیست اما با این ورزشگاه زیبا چمن آن باید دارای کیفیت بهتر باشد. 

دیدار تیم‌های فوتبال پدیده و ذوب آهن اصفهان پنجشنبه شب با نتیجه مساوی یک در مشهد پایان یافت.