به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا، ناصر نعمتی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری قبل از دیدار با تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان در مرحله پلی آف تیم‌های پایین جدول لیگ برتر فوتسال افزود: از تیم بازارهای روز کوثر شناخت خوبی داریم و از نقاط ضعف و قوت این تیم مطلع هستیم. وی با بیان اینکه […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا، ناصر نعمتی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری قبل از دیدار با تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان در مرحله پلی آف تیم‌های پایین جدول لیگ برتر فوتسال افزود: از تیم بازارهای روز کوثر شناخت خوبی داریم و از نقاط ضعف و قوت این تیم مطلع هستیم.

وی با بیان اینکه در دیدار فردا بدنبال کسب نتیجه لازم هستیم، گفت: ۲ بازیکن خود را در اختیار نداریم اما همه تلاش خود را برای موفقیت انجام خواهیم داد چون چیزی برای از دست دادن نداریم.

سرمربی ایمان شیراز با بیان‌اینکه حریف نسبت به ما هزینه بیشتری کرده است و تیم خوبی را در اختیار دارد، خاطرنشان کرد: هفته قبل مقابل تیم شهروند سازی بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم ولی باختیم.

وی افزود: ما نتوانستیم تمرینات خوبی بدلیل مشکلات مالی برگزار کنیم ولی تمام تلاش خود را در زمین خواهیم کرد.

نعمتی با اظهار امیدواری برای ارائه نمایش خوب تیمش مقابل نماینده اصفهان در دیدار فردا اظهار داشت: مرحله به مرحله رو به جلو حرکت می‌کنیم و امیدوارم فردا با دست پُر، اصفهان را ترک کنیم.

وی اضافه کرد: بازیکنان تیم ما شرایط روحی خوبی دارند و هم‌قسم شده‌اند که مقابل نماینده اصفهان بازی خوبی ارائه کنند.

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا، در هفته دوم مرحله پلی‌آف، تیم فوتسال بازارهای روز کوثر برای ماندن در لیگ برتر، شامگاه پنجشنبه ۲۶ فروردین در اصفهان میزبان تیم ایمان شیراز است.