قاسم شهبا، شامگاه یکشنبه پس از تساوی تیمش مقابل قشقایی شیراز، افزود: هر ۲ تیم برای بُرد به میدان آمده بودند و به همین سبب بازی از سرعت خوبی برخوردار بود. وی اضافه کرد: پس از اینکه به گل برتری رسیدیم، تیم قشقایی به بازی مستقیم رو آورد و ما هم روی ضد حمله برنامه […]

قاسم شهبا، شامگاه یکشنبه پس از تساوی تیمش مقابل قشقایی شیراز، افزود: هر ۲ تیم برای بُرد به میدان آمده بودند و به همین سبب بازی از سرعت خوبی برخوردار بود.

وی اضافه کرد: پس از اینکه به گل برتری رسیدیم، تیم قشقایی به بازی مستقیم رو آورد و ما هم روی ضد حمله برنامه داشتیم که ۲ فرصت خوب هم از دست رفت.

شهبا ادامه داد: در دقایق پایانی بازی، تیم حریف فشار زیادی روی دروازه ایجاد کرد و توانستند به گل مساوی هم برسند اما فرصت‌های گلزنی ما در این بازی بیشتر بود.

سرمربی تیم آرمان‌گهر سیرجان از قضاوت داور بازی، اظهار رضایت کرد و بیان داشت: قضاوت داوران این دیدار خوب بود و مشکلی به وجود نیامد.

دیدار تیم‌های فوتبال قشقایی شیراز و آرمان‌گهر سیرجان از هفته سی و دوم رقابت‌های فوتبال لیگ آزدگان، شامگاه یکشنبه در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه یک بر یک مساوی پایان یافت.

در پایان این هفته تیم مس رفسنجان با ۶۳ امتیاز همچنان در صدر جدول باقی ماند و صعودش به لیگ برتر قطعی شد، تیم مس کرمان با ۶۰ امتیاز در تعقیب هم استانی‌اش است و تیم آلومینیوم اراک هم با ۵۷ امتیاز سوم است.

همچنین تیم قشقایی شیراز با ۳۶ امتیاز در رده سیزدهم جدول است و همچنان خطر سقوط این تیم را تهدید می‌کند، تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم با ۳۹ امتیاز در رده یازدهم است و در حاشیه امنیت قرار دارد.

در رقابت‌های فوتبال دسته یک باشگاه‌های کشور جام آزادگان ۱۸ تیم شرکت دارند که پس از انجام ۳۴ بازی، تیم‌های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیستم را کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می‌شوند.

در جدول رده بندی هم اینک تیم شهرداری تبریز با ۱۰ امتیاز که در رده هجدهم است سقوطش به لیگ دسته دوم قطعی شده است، این تیم روزگاری در لیگ برتر کشور حضور داشت.

از بین تیم‌های سپید رود رشت، رایکا بابل، نیروی زمینی تهران، ملوان انزلی و قشقایی شیراز، یک تیم دیگر به دسته دوم سقوط خواهد کرد و باید منتظر ماند تا پایان رقابت‌ها که ۲ بازی دیگر باقی مانده چه اتفاقی رخ خواهد داد.