به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بهنام سراج پس از برتری تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: قبل از بازی گفته بودم که در چند بازی برنده نبوده‌ایم و مردم ناراحت هستند. ما هواداران بی‌شماری داریم که بازیکنان صنعت نفت فقط برای آن‌ها بازی می‌کنند. جدا از مسائل مالی بازیکنان ما به عشق […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بهنام سراج پس از برتری تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: قبل از بازی گفته بودم که در چند بازی برنده نبوده‌ایم و مردم ناراحت هستند. ما هواداران بی‌شماری داریم که بازیکنان صنعت نفت فقط برای آن‌ها بازی می‌کنند. جدا از مسائل مالی بازیکنان ما به عشق هواداران به زمین می‌روند. البته ما در مسائل مالی واقعا مشکلاتی داریم. این سه امتیاز که به دست آوردیم یک هدیه به آن‌هایی بود که عزیزان‌شان را از دست دادند. من خوشحالم که شاید به خاطر این برد چند درصد از داغ آن‌ها کم بشود. قلبا خوشحالم که این سه امتیاز را به دست آوردیم. امیدوارم در ادامه همین روند را ادامه بدهیم.

او درباره تعطیلی لیگ به خاطر بیماری کرونا هم گفت: این تعطیلی قطعا روی عملکرد ما تاثیر داشت. شرایط بازی را نگاه کنید متوجه می‌شوید که این بازی واقعا کیفیت نداشت. با این که دو بر صفر پیروز شدیم اما بازیکنان ما از نظر شرایط بدنی هنوز به آن شرایط مطلوب نرسیده‌اند. ان‌شاءالله تمرین می‌کنیم و به شرایط مطلوب می‌رسیم.

وی اضافه کرد: برای این پیروزی به مجموعه باشگاه و مردم آبادان تبریک می‌گویم. ما کنار مردمی هستیم که عزیزان‌شان را در کرونا از دست داده اند. واقعا خوشحالیم که دل مردم را شاد کردیم. این مساله برای ما بسیار با ارزش است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: ما با یک سبک جدید فوتبال بازی کردیم یا به اجبار و یا با تصمیم خودمان شرایط به گونه‌ای شد که به چند بازیکن جوان میدان دادیم. آن‌ها عملکرد خوبی داشتند و ما به خواسته خودمان رسیدیم. بعد از این که به گل رسیدیم تلاش کردیم که بازی را کنترل کنیم اما من بعد از گل دوم از عملکرد شاگردانم راضی نیستم. چون باید بهتر از این عمل کنیم. به تیم پارس جنوبی هم تبریک می‌گویم. آن‌ها هم بازی خوبی انجام دادند و دقایقی از بازی به ما فشار وارد کردند. دروازه‌بان ما هم امروز عملکرد بسیار خوبی داشت.

او در پایان درباره بازی بعدی تیمش هم گفت: روز شنبه بازی بسیار سختی با تراکتور داریم، قطعا از الان این بازی را فراموش می‌کنیم و خودمان را برای بازی برابر تراکتور آماده می‌کنیم. قطعا کار ما در آن بازی سخت خواهد بود.

انتهای پیام