– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از  اصفهان ، سیدرضا مرتضوی در آئین افتتاحیه ستاد مرکزی جوانان حجت الاسلام رئیسی در استان اصفهان با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار داشت: انتخابات امسال با دیگر سال‌ها تفاوت دارد. وی افزود: اگر به دنبال تحول و تغییر هستیم با سکوت خود این […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از  اصفهان ، سیدرضا مرتضوی در آئین افتتاحیه ستاد مرکزی جوانان حجت الاسلام رئیسی در استان اصفهان با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار داشت: انتخابات امسال با دیگر سال‌ها تفاوت دارد.

وی افزود: اگر به دنبال تحول و تغییر هستیم با سکوت خود این کار را انجام نمی‌دهیم، بلکه باید بدانیم آرمان‌هایی از انقلاب که همچنان محقق نشده است از مسیری غیر از مسیرهای قبلی محقق خواهد شد.

رئیس ستاد مرکزی حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی در استان اصفهان بیان کرد: ما باید به جای این که به انتخابات نگاه تغییر داشته باشیم آن را منشا تحول بدانیم، چراکه نگاه تحول خواهانه خارج از سیستم قبلی فعالیت می‌کند.

وی گفت: تا به حال نگاه تحول خواه در مجموعه دولت وجود نداشته است. کسی که می‌خواهد به محاکمه دیگران بپردازد باید یک محاکمه نفس نیز برای خود بگذارد.

مرتضوی خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهید از این گرفتاری‌ها  رها شوید، راه آن سکوت نیست بلکه باید حضور فعالانه داشته باشیم و مصداق درست با شرایط کشور را انتخاب نمائیم، چرا که مسیرهای گذشته ما را به هدف نرسانده است.

تنها راه و رویکرد ما برای حضور در انتخابات، گفت‌و‌گو است

مسئول ستاد مرکزی جوانان حجت الاسلام رئیسی در استان اصفهان نیز در این مراسم اظهار داشت: باید با اراده و همت قوی و روحیه بسیار در میدان حاضر شویم، کسی تردید ندارد که تنها راه و رویکرد ما برای حضور در انتخابات، گفت و گو است؛ بنابراین باید در میدان حاضر شویم و با مردمی که به طریقی از ناکارآمدی دولت فعلی گلایه‌مند هستند گفت و گو نمائیم و از این فرصت ارتباط استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: شخصیت آقای رئیسی موجه است و اگر دلایل و کارنامه مناسبی برای مردم قرار گیرد شاهد افزایش حضور مروم خواهیم بود چراکه افزایش مشارکت و جذب جامعه جوان، هدف ستاد جوانان است.

عباسی  خاطرنشان کرد: تبلیغات امروز مانند گذشته نیست، فضای تبلیغاتی نیز دیگر مانند قبل نیست و ضد تبلیغ‌ترین فعالیت انتخاباتی دیگر بنر و پوستر به حساب می‌آید درحالی که در ستاد مرکزی جوانان سعی می‌کنیم به عنوان یک پایگاه آگاهی بخش و بصیرت افزایی برنامه‌های مختلفی ایجاد کنیم اما قرار نیست در ستاد باقی بمانیم بلکه باید بین مردم برویم.

بیش از ۳۴۰۰ شعبه اخذ رای در استان اصفهان پیش‌بینی شدآیین افتتاح ستاد مرکزی “رئیسی” در اصفهان به روایت تصویرنشست خبری رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در اصفهان برگزار می‌شود