عصر ایران-  مدتی قبل و همزمان با معرفی بین المللی، محصولات جدید ۲۰۲۱ داچیا را با نام های ساندرو، ساندرو استپ وی و لوگان را در گروه خودروی عصر ایران معرفی کردیم که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد. اکنون فیلم مربوط به تست تصادف ساندرو و لوگان جدید منتشر شده که منطبق با قوانین […]

عصر ایران-  مدتی قبل و همزمان با معرفی بین المللی، محصولات جدید ۲۰۲۱ داچیا را با نام های ساندرو، ساندرو استپ وی و لوگان را در گروه خودروی عصر ایران معرفی کردیم که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد.

اکنون فیلم مربوط به تست تصادف ساندرو و لوگان جدید منتشر شده که منطبق با قوانین یورو ان سی ای پی انجام شده است.

یورو اِن‌سی‌اِی‌پی (Euro NCAP) برنامه ای است که به  ارزیابی عملکرد ایمنی خودروهایی می پردازد که در قاره اروپا تولید یا مورد استفاده قرار می‌گیرند. این برنامه از سال ۱۹۷۷ کار خود را در بروکسل بلژیک آغاز کرد. این برنامه را اغلب کشورهای اتحادیه اروپا پشتیبانی می‌کنند و نتایج بررسی‌های آن مورد تأیید بوده است.

محصولات نام برده داچیا موفق به کسب ۲ ستاره ایمنی( از ۵ ستاره) شده اند که از منظر کارشناسان حوزه ایمنی خودرو نتیجه ای نه چندان مناسب و تا حدودی ناامید کننده بوده است.

در ادامه تصاویر و فیلم مرتبط با تست تصادف ساندرو استپ وی را مشاهده می کنید:

ساندرو استپ وی مدل ۲۰۲۱ ساندرو استپ وی مدل 2021 مازیاردانیالی بیشتر بخوانید: *ساندرو، ساندرو استپ وی و ال۹۰ جدید رونمایی شد/ پیشرانه ۳ سیلندر رنو در محصولات روز داچیا (+عکس) *فیس لیفت ۲۰۲۰ رنو مگان/ تغییرات ظاهری در مدل های مختلف و گزینه های متنوع برای پیشرانه (+فیلم و تصاویر) *“مورفوز ” عجیب ترین ماجراجویی کمپانی رنو/ خودرویی که تغییر اندازه می دهد! (+تصاویر) *سیتی K-ZE؛ شاسی بلند ارزان قیمت رنو/ تمام الکتریکی از ۸۷۰۰ دلار! (+تصاویر) *آرکانا؛ اولین کراس اوور کوپه رنو با پیشرانه هیبریدی و ۱۵۰ سند ثبت اختراع! (+عکس) *رنو کپچر ۲۰۲۰ معرفی شد/ خودرویی با امکانات متنوع و قیمت رقابتی (+تصاویر) *تبدیل رنو ترافیک به یک ون مسافرتی ۵۶ هزار دلاری! (+تصاویر)