بهروز مرادپور روز چهارشنبه به رسانه ها اعلام کرد: این سامانه از اواخر روز پنجشنبه درتمام نقاط استان فعال می شود و ابرناکی، بارش باران و گاهی رعد و برق، در نواحی سردسیر و ارتفاعات و گردنه ها بارش برف، وزش باد شدید لحظه ای، کاهش دما پیش بینی می شود. وی اظهار داشت: اختلال در تردد […]

بهروز مرادپور روز چهارشنبه به رسانه ها اعلام کرد: این سامانه از اواخر روز پنجشنبه درتمام نقاط استان فعال می شود و ابرناکی، بارش باران و گاهی رعد و برق، در نواحی سردسیر و ارتفاعات و گردنه ها بارش برف، وزش باد شدید لحظه ای، کاهش دما پیش بینی می شود.

وی اظهار داشت: اختلال در تردد جاده ای، لغزندگی سطح جاده ها، ،ایجاد رواناب های سطحی، در برخی نقاط آبگرفتگی معابر عمومی، مه آلودگی به همراه کاهش میدان دید افقی بویژه در نواحی کوهستانی، احتمال کولاک برف، احتمال آسیب به تاسیسات سبک شهری و روستایی انتظار می رود.

مرداپور توصیه کرد: تمهیدات لازم جهت جلوگیری از خسارات احتمالی، عدم صعود به ارتفاعات، عدم توقف در حاشیه مسیل ها و رودخانه ها،تنظیم دما در مرغداریها و دامداریها، اطلاع رسانی بموقع به راهداری جهت جلوگیری از مسدود شدن احتمالی جاده های کوهستانی در نظر گرفته شود.