به گزارش خبرنما به نقل از گره اجتماعی برنا؛ به نقل از یورونیوز، سینتویا براون که اکنون ۳۱ سال دارد، در نوجوانی از خانه فرار کرده و در راه سَرا (مُتِل) با یک قاچاقچی زندگی می کرد. این قاچاقچی او را به ازای دریافت پول برای سوء استفاده جنسی در اختیار دیگران می گذاشت. […]

 

به گزارش خبرنما به نقل از گره اجتماعی برنا؛ به نقل از یورونیوز، سینتویا براون که اکنون ۳۱ سال دارد، در نوجوانی از خانه فرار کرده و در راه سَرا (مُتِل) با یک قاچاقچی زندگی می کرد. این قاچاقچی او را به ازای دریافت پول برای سوء استفاده جنسی در اختیار دیگران می گذاشت.

سینتویا براون زمانی که تنها شانزده سال داشت با شلیک گلوله جانی آلن، مرد ۴۳ ساله ای را که به کار املاک و مستغلات مشغول بود و در ازای پرداخت پول قصد برقراری ارتباط جنسی با او را داشت، کشت. با ارتکاب این قتل، سینتویا دستگیر، محاکمه و به حبس ابد محکوم شد.

سینتویا مدت ۱۵ سال را در زندان گذراند تا اینکه امسال ستارگان مشهور در برنامه های واقع نما، و یکی از خوانندگان به نام این کشور، پیگیری پرونده او را برعهده گرفتند و درنهایت توانستند امکان آزادی مشروط او را فراهم کنند.

به این ترتیب سینتویا براون می تواند آزاد باشد؛ با این شرط که به مدت ۱۰ سال تحت نظارت باشد، در جلسات مشاوره شرکت کند و شغلی داشته باشد.

آندریا پاول، از مسئولین موسسه Karana Rising که موسسه ای غیرانتفاعی برای کمک به قربانیان قاچاق جنسی است، می گوید: «با بازماندگان قاچاق انسان مانند سینتویا براون باید به عنوان قربانیانی برخورد شود که نیاز به کمک دارند. اما به جای آن، بسیاری از قربانیان قاچاق در سراسر این کشور نه تنها کمکی دریافت نمی کنند بلکه بار ها دستگیر می شوند. آن ها سزاوار عدالت و مهربانی هستند.»

3j2m9-crop-c0-5__0-5-700x394-75 (1)