“حسین کلانتری” امروز در دیدار با مجمع نمایندگان استان حجت الاسلام و المسلمین “سید محمد موحد” نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی و “مهدی روشنفکر” نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به نمایندگان منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به […]

“حسین کلانتری” امروز در دیدار با مجمع نمایندگان استان حجت الاسلام و المسلمین “سید محمد موحد” نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی و “مهدی روشنفکر” نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به نمایندگان منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به خاطر کسب اعتماد مردم، افزود: امید است در مسیر خدمتگزاری به مردم غیرتمند استان و در کرسی نمایندگی توفیق خدمت داشته باشید.
وی به تشریح اقدامات مهم و راهبردهای دولت تدبیر و امید در توسعه عمران شهری و روستائی جهت تکمیل زیرساخت ها و طرح های اشتغال زا در استان پرداخت و تصریح کرد: امسال با اجرای ۳۳ طرح اشتغال زا در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات زمینه اشتغال ۱۳ هزار و ۲۰۰ نفر در استان فراهم می شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: اعتبارات ویژه ای در این رابطه تخصیص یافته و تفاهم نامه ای بین استان، رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور امضاء شده و جهت اجرا ابلاغ شد.
کلانتری با اشاره به تشکیل کارگروه ویژه ای در این راستا، عنوان کرد: این موضوعات به صورت هفتگی در این کارگروه رصد و پیگیری می شود.
وی خاطرنشان کرد: نزدیک به یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل منابع ملی و استانی برای تکمیل پروژه های در دست احداث کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شده است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دولت در تلاش است تا پایان امسال ۴۳ طرح و پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیارد تومان را تکمیل و تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری برساند.
کلانتری تاکید کرد: به طور قطع تکمیل و بهره برداری از این طرح ها و پروژه های عمرانی و اقتصادی تحول چشمگیری در توسعه استان و ایجاد اشتغال زایی را در پی خواهد داشت.
وی با بیان اینکه ما با این مردم زندگی می کنیم و از مشکلات و گرفتاری های آنها مطلع هستیم، ادامه داد: همه توان مدیریتی استان را به کار بستیم تا گامی در جهت رفع مشکلات مردم و ایجاد رضایتمندی آنان برداریم و در این راه به همکاری شما که دارای جایگاه مهم و ارزشمندی هستید، احتیاج داریم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به طور قطع مردم با دیدن کار، تلاش، هماهنگی و همدلی امیدوار می شوند هرچند که عده ای به هر دلیلی می خواهند مردم را ناامید کنند و به راحتی همه خدمات نظام و دولت تدبیر و امید را انکار کنند.
کلانتری افزود: شما به عنوان نماینده مردم همانگونه که مشکلات را مطالبه گری می کنید خدمات و اقدامات نظام و دولت را نیز به گوش مردم برسانید.
وی اظهار کرد: ما امسال شاهد افتتاح پروژه های مهمی در استان خواهیم بود که در کشور به صورت خاص مورد توجه هستند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، ۱۶ هزار واحد مسکن مهر که بیش از ۶۰ درصد آنها در دولت تدبیر و امید تکمیل شده است، بزرگراه گچساران-بهبهان تا انتهای حوزه استحفاظی استان، جاده پاتاوه به دهدشت که بیش از یک هزار میلیارد تومان تاکنون برای احداث آن هزینه شده است، چهار خطه کردن محور بابامیدان-یاسوج-سمیرم و چهار خطه کردن محور یاسوج- شیراز، ادامه محور یاسوج-اقلید، تکمیل بیمارستان های بهمئی و نرگسی گچساران، آبرسانی به چهار شهر (دهدشت، لنده،سوق، چرام ) و همچنین شهر لیکک و دهها پروژه های فصل آب و خاک، طرح های عمرانی و زیر بنایی را از جمله پروژه های در دست اجرا در سراسر استان عنوان کرد.
کلانتری خاطرنشان کرد: ما در سال پایانی دولت مصمم هستیم با تثبیت مدیران پرکار و موفق از فرصت سوزی و تغییر بی مورد مدیران جلوگیری کنیم و با تلاش مضاعف کار را ادامه دهیم.
وی تصریح کرد: به صراحت اعلام کرده ایم که ما برای رفع مشکلات مردم و پیشرفت کهگیلویه و بویراحمد با نمایندگان استان تعامل خواهیم داشت و از ظرفیت آنان در سطح ملی استفاده خواهیم کرد.
وی ادامه داد: خواسته ها و مشکلات مردم که از زبان نمایندگان مردم بیان شود به طور قطع مورد بررسی قرار می گیرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در استان با حفظ جایگاه اشخاص حقیقی و حقوقی، وحدت و همدلی ارزشمندی حاکم است که امید است نتایج ارزشمندی برای مردم این دیار در پی داشته باشد.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام و المسلمین موحد و روشنفکر در این دیدار از امانتداری، قانون گرایی، بی طرفی و نظم و امنیت حاکم بر انتخابات مجلس یازدهم در استان قدردانی کردند و آن را در تاریخ انتخابات کهگیلویه و بویراحمد فراموش ناشدنی دانستند.
نمایندگان استان دغدغه های خود در خصوص توسعه زیرساخت های استان و موضوع اشتغال را مطرح کرده و حمایت و همکاری کامل خود با مدیریت ارشد استان در راستای تحقق خواسته های مردم را اعلام کردند.
انتهای پیام