ساعتی قبل، زمین لرزه ای با قدرت ۵٫۱ ریشتر، بار دیگر بیرم در شهرستان لارستان استان فارس را لرزاند. ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه و ۵۸ ثانیه شامگاه یکشنبه ۲۵ خرداد، زلزله ای با قدرت ۵٫۱ ریشتر در عمق ۱۶ کیلومتری زمین، در منطقه بیرم شهرستان لارستان واقع شد. به گزارش خبرنما به نقل از […]

ساعتی قبل، زمین لرزه ای با قدرت ۵٫۱ ریشتر، بار دیگر بیرم در شهرستان لارستان استان فارس را لرزاند.

ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه و ۵۸ ثانیه شامگاه یکشنبه ۲۵ خرداد، زلزله ای با قدرت ۵٫۱ ریشتر در عمق ۱۶ کیلومتری زمین، در منطقه بیرم شهرستان لارستان واقع شد.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، مرکز این زمین لرزه نسبتا شدید در ۱۷ کیلومتری بیرم، ۲۴ کیلومتری لامرد و ۲۹ کیلومتری وراوی در استان فارس گزارش شده است.

مرکز زمین لرزه امشب بیرم، ۲۴۹ کیلومتر با شیراز فاصله دارد.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، این سومین زمین لرزه ۲۴ ساعت گذشته در منطقه بیرم محسوب می شود و دو زمین لرزه قبلی ۴٫۷ و ۴٫۵ ریشتر گزارش شده بود.

گزارش خبرنگار ایسنا حاکیست که شمار زیادی از شهروندان ساکن بیرم، طی روزهای اخیر و به دلیل زمین لرزه های نسبتا شدیدی که در این منطقه رخ داده، شب ها را خارج از منزل سر می کنند.

هنوز گزارشی از خسارات احتمالی این زمین لرزه اعلام نشده است؛ طی روزهای گذشته زمین لرزه هایی با شدت ۵٫۷ و ۵٫۱ ریشتر نیز این منطقه را تحت تاثیر قرار داده بود که بر اثر آن حدود ۸۰ خانه روستایی دچار آسیب شد.