دکتر “علی اسماعیلی ندیمی” امروز ۳۱ تیر ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز تعداد بیماران کووید ۱۹ به بالا ترین تعداد خود رسید و ۴۵ مورد بستری مثبت قطعی مبتلا به کرونا داشتیم. وی افزود: امروز ۴۵ مورد بستری مثبت قطعی مبتلا به کرونا داشتیم و ۲۴ مورد مشکوک که از این تعداد ۱۹ […]

دکتر “علی اسماعیلی ندیمی” امروز ۳۱ تیر ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز تعداد بیماران کووید ۱۹ به بالا ترین تعداد خود رسید و ۴۵ مورد بستری مثبت قطعی مبتلا به کرونا داشتیم.

وی افزود: امروز ۴۵ مورد بستری مثبت قطعی مبتلا به کرونا داشتیم و ۲۴ مورد مشکوک که از این تعداد ۱۹ مورد در آی سی یو بستری می باشند که ۴ مورد مثبت قطعی بوده و حالشان وخیم است.

اسماعیلی ندیمی تأکید کرد: اگر مردم شهرستان پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند و حضور در اجتماع را به حداقل نرسانند، وضعیت در این شهرستان پیچیده و دشوار خواهد شد و بیمارستان علی ابن ابیطالب رفسنجان پاسخگوی بیماران نخواهد بود.

وی تصریح کرد: هیچ کسی مصون از ابتلا به این ویروس کرونا نیست و ابتلاء و فوت کودکان و جوانان در کشور شاهد این ادعاست.

رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در ادامه تاکید کرد: اگر مردم مانند روز های نخست رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند و به فکر سلامتی خود و دیگران باشند، می توانیم موج و خیز جدید ویروس کرونا را نیز با کمترین آسیب پشت سر بگذاریم.

اسماعیلی ندیمی در پایان از مردم خواست با رعایت پروتکل های بهداشتی همچون زدن ماسک ، فاصله گذاری اجتماعی، شستشوی مکرر دستها کادر بهداشتی و درمانی را کمک کنند.

انتهای پیام