دکتر خسرو عزیزی در نشست پرسخ و پاسخ مجازی دانشجویان نو ورود دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان، اظهار کرد: بهترین دوران عمر انسان، دوران یادگیری علم و دانش است و این موضوع در تعالیم دینی ما هم جایگاه ویژه‌ای دارد. وی افزود: ما از برگزاری نشست‌های مبتنی بر پرسش و پاسخ، استقبال می‌کنیم زیرا […]

دکتر خسرو عزیزی در نشست پرسخ و پاسخ مجازی دانشجویان نو ورود دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان، اظهار کرد: بهترین دوران عمر انسان، دوران یادگیری علم و دانش است و این موضوع در تعالیم دینی ما هم جایگاه ویژه‌ای دارد.

وی افزود: ما از برگزاری نشست‌های مبتنی بر پرسش و پاسخ، استقبال می‌کنیم زیرا باعث تقویت ارتباط با دانشجویان، تقویت فرهنگ مطالبه‌گری و پرسش‌گری می‌شود.

عزیزی بیان کرد: خوشبختانه تلاش ما این بوده است در مسیر دانشگاه نسل سوم حرکت کنیم چرا که دانشگاه باید مهارت آفرین باشد.

این مسئول اضافه کرد: در دانشگاه لرستان نیز طی سال‌های اخیر اقدامات خوبی در راستای تقویت ارتباط بین دانشگاه و بخش‌های مختلف جامعه از جمله صنعت، کشاورزی و فناوری صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه لرستان ادامه داد: خوشبختانه، رویکرد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تقویت آموزش، پژوهش و تحقیقات کاربردی است تا دانشجویان، پس از دانش آموختگی، توانایی و قابلیت بالایی در حوزه اشتغالزایی و کارآفرینی داشته باشند.

وی گفت: از جمله اقدامات مهم در دانشگاه لرستان، ایجاد مرکز نوآوری دانشگاه بوده است که از ایده های نو حمایت می‌کند تا ایده‌های نو و خلاقانه در مسیر شکوفایی قرار بگیرند.

عزیزی یادآور شد: رویکرد ما این است که در مسیر اقتصاد دانش بنیان، از شرکت‌های دانش بنیان، حمایت بیشتری شود و از هرگونه پیشنهاد، نقد و توصیه در این مسیر، استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام