به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا امروز دنبال می‌شود و طی آن از گروه سوم این مسابقات تیم‌های فوتبال استقلال ایران و الهلال عربستان از ساعت ۱۹:۳۰ در امارات به مصاف هم می‌روند. استقلال که در بازی رفت توانسته بود تیم قدرتمند و متمول الهلال را […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا امروز دنبال می‌شود و طی آن از گروه سوم این مسابقات تیم‌های فوتبال استقلال ایران و الهلال عربستان از ساعت ۱۹:۳۰ در امارات به مصاف هم می‌روند.

استقلال که در بازی رفت توانسته بود تیم قدرتمند و متمول الهلال را با نتیجه دو بر یک شکست بدهد، به دنبال این است تا بار دیگر آبی‌های عربستان را از پیش رو بردارد و وضعیت خود را در جدول رده‌بندی بهتر از قبل کند و شانس صعودش را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان افزایش بدهد.

استقلال در هفته نخست این رقابت‌ها و در قطر با سه گل از الدحیل شکست خورده بود و در بازی دوم نیز برابر العین امارات و در ورزشگاه آزادی به تساوی رسید تا دو امتیاز حساس خانگی را از دست بدهد. بازی با الهلال بهترین فرصت بود تا استقلال توانایی‌های خود را نشان بدهد و موفق شد حریف را ببرد و از نظر روحی در شرایط مناسبی قرار بگیرد.

الهلال هم که چند هفته‌ای است اسیر حاشیه‌های مدیریتی شده به دنبال این است نتیجه دور رفت را جبران کند تا صدرنشینی خود را در گروه مرگ لیگ قهرمانان از دست ندهد. وینفرد شفر چشم به بازیکنان خارجی خود نظیر پاتوسی، ایسما و منشا دارد و الهلال هم با نفراتی نظیر گومیس و جووینکو می‌خواهد خط دفاعی استقلال را تحت فشار بگذارد.

در دیگر رقابت این گروه تیم‌های العین و الدحیل در امارات به مصاف هم خواهند رفت.