به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛  لئوناردو دامیاو مهاجم سی‌ساله و برزیلی شاغل در جی لیگ ژاپن که در ژانویه ۲۰۲۰ و همزمان با نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال ایران بازیکن آزاد محسوب می‌شود مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته است. این مهاجم ۲ میلیون یورویی که سابقه پوشیدن تیم […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛  لئوناردو دامیاو مهاجم سی‌ساله و برزیلی شاغل در جی لیگ ژاپن که در ژانویه ۲۰۲۰ و همزمان با نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال ایران بازیکن آزاد محسوب می‌شود مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته است.

این مهاجم ۲ میلیون یورویی که سابقه پوشیدن تیم ملی برزیل را نیز دارد، با ۱۸۸ سانتی متر قد تبحر خاصی در تمام کردن توپ‌های هوایی دارد.

لئوناردو در این فصل از جی لیگ ژاپن در ۳۵ بازی موفق شده است ۱۳ گل و ۷ پاس گل به ثمر برساند.

گفتنی است لئوناردو سابقه بازی در رئال بتیس در لالیگا اسپانیا را هم دارد و مدتی مورد توجه رئال مادرید قرار داشت و حالا با توجه به آزاد بودنش در نقل و انتقالات زمستانی می‌تواند یکی از محتمل‌ترین خریدهای سرخپوشان باشد.

leonardo-damiao--2056

البته گفته می‌شود دیگر گزینه‌ها یک بازیکن امریکای جنوبی و یک بازیکن اروپایی برای خط حمله است. باشگاه پرسپولیس هنوز در این‌باره موضع خاصی نگرفته است.

بیشتر بخوانید: