فاطمه مقصودی عصر چهارشنبه در بازدید از نساجی بروجرد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نساجی بروجرد بهترین نساجی غرب کشور و برند شهرستان است که رونق تولید در این واحد تولیدی وجود دارد. وی با اشاره به این که نساجی بروجرد یک ظرفیت است اضافه کرد: تولید  در شرایط کنونی نیاز به حمایت دارد […]

فاطمه مقصودی عصر چهارشنبه در بازدید از نساجی بروجرد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نساجی بروجرد بهترین نساجی غرب کشور و برند شهرستان است که رونق تولید در این واحد تولیدی وجود دارد.

وی با اشاره به این که نساجی بروجرد یک ظرفیت است اضافه کرد: تولید  در شرایط کنونی نیاز به حمایت دارد که در این زمینه هم دولت و هم همه مسئولان باید  کمک کنند  و حمایت های لازم را انجام دهند.

مقصودی اظهار کرد: حمایت از سرمایه گذار خصوصی ضرورتی است که باید مورد توجه باشد چرا که سرمایه گذاران سرمایه خود را برای رونق تولید، اشتغال هزینه می کنند که باید حمایت شوند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توسعه نساجی بروجرد گفت: تجهیزات و ماشین آلاتی جدید خریداری شده که توسعه نساجی در دست اقدام است.

 وی اضافه کرد: با توجه به این که مواد اولیه مورد نیاز نساجی پنبه بوده و بخشی از آن از کشورهای دیگر خریداری می شود، در این راستا پیشنهاد داده شد که زمین های کشاورزی مناسبی در شهرستان برای کشت پنبه وجود دارد به طوری که قابلیت کشت پنبه در سال های قبل هم بوده و می تواند علاوه بر رونق کشاورزی، در تولید هم موثر باشد.