رفع ۸۰ مورد شکستگی شبکه توزیع آب در شهرستان لنده/انجام ۲۷۰۰ مورد آزمایش کنترل کیفی آب به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد ایمان روشنفکر در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه طی ماه گذشته بیش از ۲۰۰ متر توسعه شبکه آب در سطح شهر لنده صورت گرفت […]

رفع ۸۰ مورد شکستگی شبکه توزیع آب در شهرستان لنده/انجام ۲۷۰۰ مورد آزمایش کنترل کیفی آب
به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد ایمان روشنفکر در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه طی ماه گذشته بیش از ۲۰۰ متر توسعه شبکه آب در سطح شهر لنده صورت گرفت اظهار کرد: طی همین مدت بیش از ۲۰ فقره انشعاب آب نصب شد.
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان لنده افزود: طی همین مدت بیش از ۸۰ مورد رفع شکستگی و اصلاح شبکه در سطح شهرستان لنده صورت گرفت.
روشنفکر عنوان کرد: در ماه گذشته بیش از ۲۶ فقره کنتور خراب در سطح شهرستان لنده تعویض شد.
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان لنده همچنین از انجام بیش از ۲۷۰۰ آزمایش کنترل کیفی مخازن و شبکه توزیع آب در سطح شهرها و روستاهای شهرستان لنده خبر داد*

*توسعه ۶۰۰ متر انشعاب آب در شهرستان دنا/شناسایی ۹۶ فقره انشعاب غیرمجاز
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علی خوشنود در گفت و گو با خبرنگاران از توسعه ۶۰۰ متری شبکه توزیع آب در سطح شهرستان دنا طی یک ماه اخیر خبر داد.
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دنا افزود: طی همین مدت بیش از ۳۰ فقره انشعاب آب واگذار و نصب شد.
خوشنود از شناسایی و جمع آوری ۹۶ فقره انشعاب غیرمجاز آب طی همین مدت در سطح شهرستان دنا خبر داد و گفت: ۳۰ فقره پرونده نیز برای متخلفان تشکیل شد.