به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری فارس از تکاب ایرج ثقفی صبح امروز در جلسه توجیهی و آموزشی بازرسان صندوق‌ها و شعب اخذ رأی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: رعایت امانتداری یکی از مهم‌ترین مولفه‌‌های نمایندگان […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری فارس از تکاب ایرج ثقفی صبح امروز در جلسه توجیهی و آموزشی بازرسان صندوق‌ها و شعب اخذ رأی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: رعایت امانتداری یکی از مهم‌ترین مولفه‌‌های نمایندگان دولت در امر انتخابات است.

وی با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در این شهرستان اندیشیده شده است، تصریح کرد: برگزاری انتخابات سالم و با حضور حداکثری مردم یکی از اهداف اصلی ما در برگزاری این انتخابات است.

فرماندار تکاب با بیان اینکه هم‌اکنون کشور در عرصه‌های بین‌الملل از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، ادامه داد: با توجه به موقعیت کشور در عرصه‌های بین‌المللی، لازم است مردم بار دیگر حمایت خود را از نظام اعلام کرده و پای صندوق‌های رای حضور حداکثری یابند.

این مسئول با بیان اینکه حضور مردم زمینه عدم حضور دشمن را در این زمینه فراهم می‌کند، اذعان داشت: دشمنان سعی در دخالت در امور ایران اسلامی داشته و در تلاش برای نفوذ در بین مردم هستند که مردم با هوشیاری می‌توانند تمام این توطئه‌ها را خنثی کنند.

ثقفی با بیان اینکه باید بازرسان تعامل کاملی با عوامل برگزار‌کننده انتخابات داشته باشند، اظهار داشت: هدف تمام عوامل اجرایی برگزاری انتخابات بدون تنش بوده و در این خصوص لازم است تک تک عوامل اجرایی به وظایف خود آگاه باشند تا شاهد برگزاری انتخابات خوبی باشیم.

فرماندار تکاب با بیان اینکه ۳۰ نفر در حوزه انتخابیه تکاب، شاهین‌دژ و میاندوآب به عنوان نامزد معرفی شده‌اند، تصریح کرد: این افراد را به رعایت هر چه بیشتر قوانین دعوت کرده و درخواست می‌شود نسبت به هرگونه بداخلاقی انتخاباتی توسط خود و هوادارانشان توجه داشته باشند.

انتهای پیام/۶۱۰۰۱/ک۳۰/

http://fna.ir/9MM7BO