به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری فارس از میاندوآب، ناصر امیری پیش از ظهر امروز در بازدید از ستاد انتخابات این شهرستان، اظهار داشت: ایجاد محیطی با نشاط، شور و شوق انتخاباتی یکی از مهم‌ترین اهداف مسئولان در بوکان است. وی با اشاره به تعداد شعبات اخذ رای در میاندوآب، تصریح کرد: ۲۶۹ شعبه […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری فارس از میاندوآب، ناصر امیری پیش از ظهر امروز در بازدید از ستاد انتخابات این شهرستان، اظهار داشت: ایجاد محیطی با نشاط، شور و شوق انتخاباتی یکی از مهم‌ترین اهداف مسئولان در بوکان است.

وی با اشاره به تعداد شعبات اخذ رای در میاندوآب، تصریح کرد: ۲۶۹ شعبه اخذ رای در شهرستان میاندوآب در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: در این خصوص ۵ هزار نفر کار اجرایی انتخابات را در این حوزه انتخابیه به عهده خواهند داشت.

این مسئول با بیان اینکه حوزه انتخابیه میاندوآب شامل شهرستانهای میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب خواهد بود، ادامه داد: در این حوزه انتخابیه در مجموع ۳۲۵ هزار نفر حائز شرایط رای دادن هستند و امیدواریم حضور پرشوری در انتخابات داشته باشند.

امیری رعایت اصل بی‌طرفی توسط مسئولان را خواستار شد و اذعان داشت: براساس قوانین موجود، مسئولان نمی‌توانند از هر یک از نامزدهای انتخاباتی حمایت داشته و یا در ساعات اداری در ستاد نامزدهای انتخاباتی حضور داشته باشند.

فرماندار میاندوآب با اشاره به تعداد نامزدهای انتخاباتی این شهرستان، اعلام کرد: ۳۰ نامزد انتخاباتی در این شهرستان مشغول فعالیت انتخاباتی هستند که از این تعداد فقط دو نفر به مجلس شورای اسلامی راه خواهند یافت.

این مسئول با بیان اینکه با هرگونه تخلف انتخاباتی و بدرفتاری، توهین، تهمت و افترا توسط هر یک از نامزدها و یا هواداران آنها نسبت به سایر نامزدها برخورد می‌شود، اعلام کرد: در اجرای قانون مصمم هستیم و تمام تخلفات را رصد می‌کنیم.

انتهای پیام/۶۱۰۰۱/و۲۰

http://fna.ir/STZG7Z