– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هادی رضایی سرمربی تیم والیبال نشسته مس شهربابک پس از شکست ۳ بر یک شاگردانش مقابل تیم شهرداری ورامین و اعتراضاتش پس از این بازی اظهار داشت: بازی در سطح جهانی بود اما داوران در سطح این بازی نبودند. داور این […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هادی رضایی سرمربی تیم والیبال نشسته مس شهربابک پس از شکست ۳ بر یک شاگردانش مقابل تیم شهرداری ورامین و اعتراضاتش پس از این بازی اظهار داشت: بازی در سطح جهانی بود اما داوران در سطح این بازی نبودند. داور این بازی در یک سال گذشته یعنی از دی ۹۸ به بعد فقط دو بار سوت زده و در چنین شرایطی می‌خواهند بهترین بازی ایران را قضاوت کند. داوران در طول این مدت قضاوتی نداشته‌اند که آماده هم باشند.

وی با بیان اینکه سطح این دیدار از فینال پارالمپیک هم بالاتر بود، ادامه داد: شالوده و فیکس‌های تیم ملی والیبال نشسته به جز یکی دو نفر و همچنین آینده‌های تیم ملی در ترکیب شهرداری ورامین و مس قرار دارند. به نظرم داوران خوبی داریم، اما قضاوت‌شان در طول سال کم است. آقای اکرمی داور این بازی، قضاوت سوم و چهارمش را در بازی روز شنبه انجام داد. همچنین قضاوت‌ها برخی وقت‌ها سلیقه‌ای است که این مسئله هم به خاطر تعداد کم داوری‌ها است.

والیبال نشسته ,

سرمربی تیم والیبال نشسته مس شهربابک عنوان کرد: داور هم مثل منِ مربی و بازیکن اشتباه می‌کند. من هم که در کنار زمین هستم، چوب که نیستم و مربی‌ام و باید از تیم و بازیکنانم دفاع کنم.

رضایی گفت: برنده بازی ما و شهرداری ورامین، تیم ملی بود، چون یک دیدار خوب برگزار شد، البته جدال اصلی در نیمه‌نهایی است؛ جایی که مسابقات با حضور چهار تیم به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

صائبی: بهترین بازی والیبال نشسته در سال‌های اخیر برگزار شد/ برای قهرمانی می‌جنگیم

وی در خصوص حضور چند ملی‌پوش شناخته شده در ترکیب مس شهربابک و در پاسخ به این سوال که این مسئله باعث نشده مدیران باشگاه به او برای کسب عنوان قهرمانی اولتیماتوم بدهند؟ گفت: اصلاً اولتیماتومی برای قهرمانی نداده‌اند، البته من بعد از ۲۵ سال یاد گرفته‌ام که قولی برای قهرمانی ندهم. ورزش مگر ضمانت دارد؟ حتی قول قهرمانی پارالمپیک هم نمی‌دهم. من می‌گویم حق ما قهرمانی در پارالمپیک است اما قول قهرمانی نمی‌دهم.

رضایی درخصوص شرایط مرتضی مهرزاد، بلندقامت‌ترین ورزشکار معلول جهان تصریح کرد: مرتضی دو روز قبل از قرنطینه بیرون آمده است. او در اردوی تیم ملی نبود، یک سال تمرین نکرده و در دو هفته گذشته نیز در قرنطینه بوده، پس نباید انتظار زیادی از او داشته باشم اما باید در بازی بعدی از او باید انتظار داشته باشم.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته درباره برنامه‌های این تیم در مسیر حضور در پارالمپیک اظهار داشت: ما به ترکیه دعوت شدیم و حتی آنها هزینه هم پرداخت می‌کردند، اما تیمی در آنجا نبود که خودمان را محک بزنیم. باید برویم و با ترکیه و قزاقستان بازی کنیم که چه بشود؟ بوسنی، روسیه، برزیل و مصر چهار حریفان اصلی ما در پارالمپیک هستند و هر تورنمنتی که در دنیا یکی از آنها باشد، باید برویم. در تورنمنتی که قزاقستان و ژاپن باشد، غیر از اینکه وقت تیم ملی را بگیرند، باید برای چه برویم؟ مگر اینکه مثل برخی از تیم‌های سالم که برای تفریح می‌روند، ما هم برای تفریح برویم. آیا بیت‌المال این اجازه را به من می‌دهد؟ بله، پول هم داریم. الان که بهشت مدیران ورزشی ما است و هیچکسی هم از آنها مطالبه‌گری نمی‌کند. آنها پول هم دارند و نه اردویی و نه سفری. عشق مدیران ورزشی ما امسال است. ما همیشه کم می‌آوردیم، اما امسال ۱۲۰ درصد بودجه می‌دهیم و حتی ۲۰۰ میلیون به بولینگ پرداخت می‌کنیم!

وی درباره مصاحبه نکردن ملی‌پوشان پس از بازی صبح دیروز گفت: به ملی‌پوشان گفتیم مصاحبه نکنند تا حاشیه برای برای تیم ملی و زمان حضورشان در اردو ایجاد نشود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)