«رحمان رضایی» دوشنبه شب در گفت و گویی تلویزیونی در خصوص حواشی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، اظهار داشت: مسائل حاشیه‌ای زیادی در این چند هفته وجود داشت و هنوز هم وجود دارد. باشگاه حق دارد تا به نتایج واکنش نشان دهد اما این اتفاق می توانست بهتر و حرفه ای‌تر رخ دهد.  وی ادامه […]

«رحمان رضایی» دوشنبه شب در گفت و گویی تلویزیونی در خصوص حواشی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، اظهار داشت: مسائل حاشیه‌ای زیادی در این چند هفته وجود داشت و هنوز هم وجود دارد. باشگاه حق دارد تا به نتایج واکنش نشان دهد اما این اتفاق می توانست بهتر و حرفه ای‌تر رخ دهد. 

وی ادامه داد: اعضای باشگاه با من صحبت کردند و خود من هم موافق بودم که باید برخی مسائل اصلاح شود اما ما جلسه ای برگزار کردیم و قرار بود موضوعات آن مخفی بماند. متاسفانه برخی از اخلاق ها برای آدم های عاقل صدق نمی کند. این موضوعات قرار نبود رسانه ای شود.

سرمربی ذوب آهن تصریح کرد: این اتفاقات نباید فکر سرمربی و بازیکنان را مشغول کند تا از اهدافمان دور شویم. دوست دارم مسائل درون خانوادگی را در درون حل کنیم و بازیکنان را وارد این مسائل نکنیم. امیدوارم بتوانیم آرامش را به تیم برگردانیم تا بازی های بعدی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.