محمدرضا صفی خانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد:‌ در راستای حمایت از حوزه خدمات به‌ویژه حمل‌ونقل، شورای اقتصاد برای رانندگان سهمیه لحاظ کرده و علاوه بر آن برای تمامی اتحادیه‌ها، تاکسی‌تلفنی‌ها و تاکسی‌های اینترنتی سهمیه‌ای نیز پیش‌بینی شده است. وی تصریح کرد: رانندگان باید در سریع‌ترین زمان اطلاعات خود را در سامانه “ایرانیان اصناف” ثبت […]

محمدرضا صفی خانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد:‌ در راستای حمایت از حوزه خدمات به‌ویژه حمل‌ونقل، شورای اقتصاد برای رانندگان سهمیه لحاظ کرده و علاوه بر آن برای تمامی اتحادیه‌ها، تاکسی‌تلفنی‌ها و تاکسی‌های اینترنتی سهمیه‌ای نیز پیش‌بینی شده است.

وی تصریح کرد: رانندگان باید در سریع‌ترین زمان اطلاعات خود را در سامانه “ایرانیان اصناف” ثبت کنند تا سهمیه مورد نظر آن‌ها لحاظ شود و از تأثیر افزایش قیمت بنزین در حمل‌ونقل داخلی شهرها جلوگیری کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با تأکید بر اینکه افزایش قیمت بنزین بر نرخ کالاها تأثیری نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان موظف شده که از طریق سامانه‌های مربوطه، تمامی گروه‌های کالایی که از مبادی رسمی وارد کشور و یا در کارخانه‌های داخلی تولید می‌شوند را روزانه پایش کنند که هیچ‌گونه افزایش قیمتی اعمال نشود.

صفی خانی همچنین با اشاره به استقرار ۲۵ تیم بازرسی بازار، افزود: ۳۰۰ واحد صنفی استان روز گذشته (یکشنبه) بازرسی شده که گزارشی در خصوص افزایش قیمت‌ها دریافت نشده است.

انتهای پیام