به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دکتر علیرضا حقیقت دیروز در مصاحبه ای به نوعی راز یکی از ستاره های پرسپولیس را بر ملا کرد. وی گفت: خلیل‌زاده حدود سه هفته است که درد دارد و این مدت با درد کار کرده، مشکل او البته زانو نیست بلکه بالای ساق پا […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دکتر علیرضا حقیقت دیروز در مصاحبه ای به نوعی راز یکی از ستاره های پرسپولیس را بر ملا کرد.

وی گفت: خلیل‌زاده حدود سه هفته است که درد دارد و این مدت با درد کار کرده، مشکل او البته زانو نیست بلکه بالای ساق پا و نزدیک به زانوی او درد می‌کند.

وی افزود: ما تلاش می‌کنیم تا شجاع به بازی با الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا برسد، اما او هنوز درد دارد و ما باید درد او را کنترل کنیم.

مدافع سرخپوشان که روز گذشته از ناحیه زانو کمی احساس درد داشت با صلاحدید کادرفنی در تمرینات نبود، اما مشکل او جدی نیست و می‌تواند مقابل الاهلی عربستان در روز سه شنبه بازی کند.

خلیل زاده در این باره می گوید: درباره مصدومیتش بیان کرد: از ناحیه زانو درد دارم که ۲ هفته است آن را تحمل می‌کنم و دیروز با صلاحدید کادرفنی تمرین نکردم اما امیدوارم بتوانم برابر تیم فوتبال الاهلی عربستان به میدان بروم.

تقابل نمایندگان ایران و عربستان، ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ در ورزشگاه زعبیل امارات برگزار خواهد شد.