تعداد ۱۵ هزار و ۲۹۵ فقره بازرسی از واحد های صنفی استان طی دو ماهه نخست ۹۹ انجام شده است : رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان کهگیلویه وبویراحمد از انجام ۱۵هزار و ۲۹۵ مورد بازرسی در ۲ ماهه نخست سال جاری از واحد های صنفی استان خبر داد و گفت: طی ۲ماه نخست سال […]

تعداد ۱۵ هزار و ۲۹۵ فقره بازرسی از واحد های صنفی استان طی دو ماهه نخست ۹۹ انجام شده است :

رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان کهگیلویه وبویراحمد از انجام ۱۵هزار و ۲۹۵ مورد بازرسی در ۲ ماهه نخست سال جاری از واحد های صنفی استان خبر داد و گفت: طی ۲ماه نخست سال جاری در راستای کنترل و نظارت بر بازار در استان با انجام بازرسی های یاد شده تعداد ۶۰۶ پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل گردید.

به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان، سالار حسین پور اظهار داشت: طی ۲ ماه سال جاری در راستای کنترل و نظارت بر بازار در این استان با انجام بازرسی های فوق تعداد ۶۰۶ پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل گردید.

وی افزود: این بازرسی ها منجر به تشکیل ۶۰۶ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی ۱۱ میلیون و ۸۹۷ هزار ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید.

رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان در ادامه گفت : در بازه زمانی ۲ ماهه نخست سال جاری وطی ۳۴۷ گشت مشترک با نهاد های همکار ونظارتی، یک هزار و ۳۵۵ مورد بازرسی از واحد های نانوایی استان انجام که منجر به تشکیل ۱۱۹ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی ۴۵۷ میلیون ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به تعزیرات حکومتی استان ارجاع گردید.

حسین پور عنوان کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز،تعداد ۸۸۵ فقره بازرسی انجام شده و ۴ فقره پرونده قاچاق به ارزش ریالی ۱۰میلیون و ۳۲۰هزار به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید.