به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، خبرگزاری رسمی عربستان از دیدار محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور با ولادیمیر پوتین، ریاست جمهوری روسیه اطلاع داد. در همین حال شبکه تلویزیونی دولتی عربستان گزارش کرد که بن سلمان با آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد نیز ملاقاتی داشته هست. این شبکه با پخش تصویرهایی از […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، خبرگزاری رسمی عربستان از دیدار محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور با ولادیمیر پوتین، ریاست جمهوری روسیه اطلاع داد.

در همین حال شبکه تلویزیونی دولتی عربستان گزارش کرد که بن سلمان با آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد نیز ملاقاتی داشته هست.

این شبکه با پخش تصویرهایی از دیدار این دو گزارش کرد که بن سلمان و گوترش در مورد ابعاد مشارکت میان سازمان ملل و عربستان به اظهار کرد وگو پرداختند.

طبق گزارش رسانه های سعودی، بن سلمان در جریان عزیمت خود به آرژانتین در حاشیه نشست سران گروه ۲۰ با نخست وزیر ایتالیا و ریاست جمهوری آرژانتین نیز دیدارهایی داشته هست.

از سوی دیگر، خبرگزاری دولتی الجزایر گزارش کرد، ولیعهد عربستان امروز (یک شنبه) در چارچوب سفری دو روزه به الجزایر خواهد رفت.

محمد بن سلمان قبل از عزیمت به آرژانتین، به امارات، بحرین، مصر و تونس رفته بود.

انتهای پیام