حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با رئیس جمعیت هلال احمر ایران دیدار کرد. به گزارش خبرنما ؛ روز سه شنبه ( ۱۶ دی ماه ۹۹ )، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با همراهی سید امان الله جهانبین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان دیدار کرد. بنا بر این گزارش، در این نشست دو ساعته […]

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با رئیس جمعیت هلال احمر ایران دیدار کرد.
به گزارش خبرنما ؛ روز سه شنبه ( ۱۶ دی ماه ۹۹ )، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با همراهی سید امان الله جهانبین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان دیدار کرد.
بنا بر این گزارش، در این نشست دو ساعته که در ساختمان صلح جمعیت هلال احمر برگزار شد، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار به تشریح مسائل استان پرداخت و اظهار داشت: راه‌اندازی دفاتر نمایندگی جمعیت هلال احمر در شهرستان‌های لنده و مارگون ضرورت دارد.
وی افزود: مجوز قانونی جهت احداث پایگاه امدادرسانی جوخانه در محور مواصلاتی یاسوج – چرام در بخش سرفاریاب شهرستان چرام صادر شده است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبار مورد نیاز پروژه امدادی، آموزشی، اداری و تجاری جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد تخصیص داده می‌شود.

وی گفت: استقرار بالگرد امدادی در استان کهگیلویه و بویراحمد جزو الزامات استان می‌باشد که امید می‌رود در این راستا چاره‌اندیشی شود.
کلانتری گفت: وسایل نقلیه، امدادی و اداری برای جمعیت هلال احمر استان ضروری است.
همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور از اختصاص یک دستگاه خودرو به استان خبر داد و اظهار داشت: مجوز جهت راه‌اندازی تأسیس شعب لنده و مارگون صادر شد و در صورت تعیین مکان مناسب اقدامات لازم صورت می‌گیرد.
همتی با راه‌اندازی پایگاه امدادی جوخانه موافقت کرد و گفت: در این خصوص کمک‌های لازم انجام می‌گیرد.
رییس جمعیت هلال احمر ایران از استقرار بالگرد امدادی در بهمن ماه سال‌جاری در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: بالگرد امدادی جهت پوشش حوادث و کار امدادرسانی در استان استقرار می‌یابد.