ابراهیم نکو در اظهار کرد وگو با ایسنا، در جواب به این سوال که در شرایط تحریم اولویت های کشور چه باید باشد؟ اظهار کرد: نخستین اولویت ما باید اتحاد و یکدلی باشد. وی اضافه کرد: ما باید به این فهم برسیم که برای گذر از مشکلات در شرایط فعلی راه حلی جز همدلی مسئولین […]

ابراهیم نکو در اظهار کرد وگو با ایسنا، در جواب به این سوال که در شرایط تحریم اولویت های کشور چه باید باشد؟ اظهار کرد: نخستین اولویت ما باید اتحاد و یکدلی باشد.

وی اضافه کرد: ما باید به این فهم برسیم که برای گذر از مشکلات در شرایط فعلی راه حلی جز همدلی مسئولین نداریم و اگر بخواهیم در داخل و میان بخش های متفاوت حکومت اختلاف ایجاد کنیم در زمینه اغراض دشمنان حرکت کرده ایم.

وی با بیان این که «صرفه جویی در هر سازمان و نهادی باید مورد توجه قرار گیرد»، اظهار کرد: یکی از اولویت های دیگر ما در شرایط فعلی توان دارد ضرورت محافظت رعایت صرفه جویی در هر سازمان یا نهاد یا وزارتخانه ای باشد تا بتوانیم از هزینه های زیادتر اجتناب کنیم.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در انتهاء با بیان این که «ما باید برای سدکردن فشارهای دشمن برنامه داشته باشیم»، اظهار کرد: ما باید برای گذر از فشارها برنامه دارا باشیم و برای پیشرفت نیز راهبردهایی را تدوین کنیم تا طبق منطق بتوانیم به اغراض مان دست یابیم و در شرایط فعلی یکی از مصادیق این مبحث توان دارد تدوین لایحه بودجه سال آینده توسط دولت به دور از احساس های و با فهم شرایط خطیر کنونی باشد.

انتهای پیام