به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، مهیار صادقی روز شنبه در سخنانی با اشاره به ضرورت برگزاری دوره‌های آموزشی کارکنان گفت: مسئولین واحدهای سازمانی، باید متناسب با موقعیت، شرایط شغلی و وظایف محوله از آموزش‌هایی متناسب بهره مند شوند و بی شک یکی از مؤثرترین گزینه‌ها برای بالاتر بردن سطح کیفی فعالیت‌ها و […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، مهیار صادقی روز شنبه در سخنانی با اشاره به ضرورت برگزاری دوره‌های آموزشی کارکنان گفت: مسئولین واحدهای سازمانی، باید متناسب با موقعیت، شرایط شغلی و وظایف محوله از آموزش‌هایی متناسب بهره مند شوند و بی شک یکی از مؤثرترین گزینه‌ها برای بالاتر بردن سطح کیفی فعالیت‌ها و رشد و ارتقای سازمان، حضور کارکنان در دوره‌های آموزشی ضمن خدمت است.

وی افزود: دوره‌های آموزشی ضمن خدمت می‌تواند قابلیت‌های دانشی، مهارتی و نگرشی مناسبی را در کارکنان پرورش دهد که این مهم در ارتقا سطح کیفی فعالیت‌ها و رسیدن به جایگاه مطلوب و متناسب با اهداف و رسالت‌های سازمانی بسیار حائز اهمیت است.

مسئول آموزش و پژوهش حوزه هنری لرستان با بیان نحوه برگزاری دوره‌ها اضافه کرد: این دوره‌های آموزشی به مدت دو ماه به صورت هفتگی و به مدت ۷۰ ساعت در مرکز مدیریت آموزش و پژوهش لرستان برگزار شد.

صادقی، هدف از برگزاری آموزش‌های ضمن خدمت را توانمندسازی، توسعه و ارتقا سطح کیفی و به روز کردن اطلاعات تخصصی و افزایش کیفیت و بهره وری بیشتر برشمرد.

وی اضافه کرد: در این دوره آموزشی دروس رفتاری سازمانی، قانون خدمات کشوری، آشنایی با ساختار نظام دولت جمهوری اسلامی ایران و سند چشم انداز رفتار تیمی و حل مسئله و اخلاق اداری حرفه‌ای توسط اساتید این رشته‌های تدریس شد.

مسئول آموزش و پژوهش حوزه هنری لرستان تصریح کرد: در این کلاس‌ها تعداد ۱۳ نفر از پرسنل حوزه هنری لرستان حضور داشتند.