به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رودریگو دوترته، ریاست جمهوری فیلیپین اظهار کرد: می دانم که آمریکا به من گوش می دهد و به احتمال زیاد من را می کشد. دوترته اظهار کرد که برای جلوگیری از دسترسی به اطلاعات بسیار شخصی اش توسط سازمان سیا از طریق تلفن […]

  به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رودریگو دوترته، ریاست جمهوری فیلیپین اظهار کرد: می دانم که آمریکا به من گوش می دهد و به احتمال زیاد من را می کشد.

دوترته اظهار کرد که برای جلوگیری از دسترسی به اطلاعات بسیار شخصی اش توسط سازمان سیا از طریق تلفن های هوشمند، می خواهد تا از تلفن های آسان استفاده نماید تا خطر رهگیری و شنود کمتر گردد.

در بحبوحه وخامت وضعیت میان مانیل و واشنگتن، ریاست جمهوری فیلیپین نگرانی خود را بابت این مسئله اعلام نموده که امکان دارد سازمان سیا در پی انتقام گرفتن باشد.

وی روز جمعه بیان کرد که سازمان سیا می خواهد من بمیرم.

دولت واشنگتن از فروش جنگ افزار به مانیل امتناع کرده و دلیل آن را وجود نگرانی هایی در مورد وضعیت حقوق بشر در این کشور آسیایی دانسته هست.

دوترته دیگربار روز سه شنبه از انتخابش برای جستجوی یک تامین کننده دیگر جنگ افزار بعد از امتناع آمریکا از این کار، دفاع نمود.

انتهای پیام