ورزش سه: بعد از شکست در دربی تهران و از دست دادن شانس رسیدن به صدر جدول و به دلایل حاشیه هایی که در این بازی به وجود آمد مدیران باشگاه تصمیم گرفتند فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، آیاندا پاتوسی و ایسما را با جریمه های سنگین رو به رو کنند اما در بین این بازیکنان […]

ورزش سه: بعد از شکست در دربی تهران و از دست دادن شانس رسیدن به صدر جدول و به دلایل حاشیه هایی که در این بازی به وجود آمد مدیران باشگاه تصمیم گرفتند فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، آیاندا پاتوسی و ایسما را با جریمه های سنگین رو به رو کنند اما در بین این بازیکنان فرشید باقری که کمتر خبری از او بعد از بازی منتشر شد با جریمه به مراتب سنگین‌تری نسبت به ٣ بازیکن دیگر رو به رو شد.

با تصمیم مدیران باشگاه استقلال فرشید باقری تا اطلاع ثانوی حق ندارد در تمرینات این تیم شرکت کند تا او به طور قطع غایب بازی با سایپا در هفته بیست و چهارم لیگ برتر باشد.

دلیل کنار گذاشتن فرشید باقری از لیست استقلال چیست؟ فرشید باقری در بین دو نیمه بازی با پرسپولیس بگو مگوی تندی با مهدی رحمتی و پژمان منتظری به عنوان ٢ کاپیتان استقلال و البته چند بازیکن دیگر داشت که این موضوع برای بازیکنی که کمتر عصبانی می شود کمی عجیب است.

اما این تمام ماجرا نیست چراکه فرشید باقری زمانی که امیرحسین فتحی به اردوی استقلال آمده بود انتقاد تندی به او کرد و از اینکه مدیرعامل استقلال نتوانسته در آستانه دربی یک زمین تمرین مناسب برای این تیم پیدا کند ابراز ناراحتی کرد و این موضوعی است که به که به مذاق نفر اول مدیریتی باشگاه استقلال به هیچ عنوان خوش نیامده است.

این دو مسئله باعث شده که فرشید باقری با تصمیم کمیته انضباطی باشگاه استقلال فعلا از حضور در تمرینات منع شود و این بازیکن باید منتظر تصمیم نهایی مدیران باشگاه استقلال بنشیند تا ببیند چه زمانی مجوز حضور در تمرینات را دریافت می کند.