– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس با انتشار بیانیه‌ای رسمی از ابتلای الکس ساندرو به ویروس کرونا و آغاز قرنطینه خانگی این دفاع چپ برزیلی خبر داد. طبق بیانیه باشگاه ساندرو دارای علائم خفیف بیماری هم بوده و به همین دلیل هم باشگاه با مقامات بهداشتی تماس […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس با انتشار بیانیه‌ای رسمی از ابتلای الکس ساندرو به ویروس کرونا و آغاز قرنطینه خانگی این دفاع چپ برزیلی خبر داد.

طبق بیانیه باشگاه ساندرو دارای علائم خفیف بیماری هم بوده و به همین دلیل هم باشگاه با مقامات بهداشتی تماس گرفته تا تمهیدات لازم برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی مربوط به ادامه تمرینات و بازی‌های آتی تیم را در نظر بگیرد.

ساندرو در پیروزی ۴ بر یک یکشنبه شب تیم فوتبال یوونتوس مقابل تیم اودینزه ۸۳ دقیقه در میدان حضور داشت.

قرنطینه دو هفته‌ای ساندرو او را از حداقل از سه بازی بعدی تیمش در سری A از جمله بازی چهارشنبه شب مقابل میلان در سن سیرو در هفته شانزدهم سری A باز خواهد داشت.

چراغ سبز پیرلو به خرید ژیرو توسط یوونتوس: او به کارمان می‌آید

 

یوونتوس یکشنبه هفته آینده میزبان ساسولو خواهد بود و سه روز پس از آن هم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا از جنوا پذیرایی خواهد کرد. در صورتی که همه چیز طبق روال عادی سپری شود، ساندرو این شانس را دارد که به دربی ایتالیا و مصاف یوونتوس مقابل اینتر در هفته هجدهم سری A، دیداری که روز ۲۸ دی برگزار می‌شود، برسد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)