سردار حیدر عباس‌زاده اظهار کرد: با اشراف اطلاعاتی، ماموران انتظامی شهرستان اندیمشک فردی را که با جعل اسناد تحت عنوان مامور برخی از یگان‌های نیروهای مسلح، در پوشش فروش خودروهای مصادره‌ای اقدام به فعالیت و کلاهبرداری می‌کرد، شناسایی و دستگیری وی را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. به گزارش خبرنما به […]

سردار حیدر عباس‌زاده اظهار کرد: با اشراف اطلاعاتی، ماموران انتظامی شهرستان اندیمشک فردی را که با جعل اسناد تحت عنوان مامور برخی از یگان‌های نیروهای مسلح، در پوشش فروش خودروهای مصادره‌ای اقدام به فعالیت و کلاهبرداری می‌کرد، شناسایی و دستگیری وی را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، وی افزود: ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ با تحقیقات تخصصی، محل اختفای متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاه دستگیر کردند.

عباس‌زاده با بیان اینکه متهم در تحقیقات اولیه پلیس به ۶ فقره کلاهبرداری اعتراف کرده و تعدادی از شکات و مالباختگان نیز شناسایی شده‌اند، تصریح کرد: در بررسی‌های انجام شده تاکنون کشف شده که متهم مبلغ یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال وجه حاصل از کلاهبرداری به این روش کسب کرده است.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: از مخفیگاه متهم تعدادی معرفی‌نامه، اسناد و مدارک جعلی، تصاویری با البسه نظامی و انتظامی کشف شد.  متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شد.

انتهای پیام