مرضیه قنبریان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فرآورده دستمال کاغذی با نام تجارتی سیتا دارای علامت استاندارد جعلی است و پس از شناسایی آن توسط بازرسان در حال پیگیری و جمع‌آوری از سطح بازار استان است. وی با اشاره به اینکه علامت استاندارد مندرج بر روی محصول جعلی و فاقد کد ده رقمی است […]

مرضیه قنبریان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فرآورده دستمال کاغذی با نام تجارتی سیتا دارای علامت استاندارد جعلی است و پس از شناسایی آن توسط بازرسان در حال پیگیری و جمع‌آوری از سطح بازار استان است.

وی با اشاره به اینکه علامت استاندارد مندرج بر روی محصول جعلی و فاقد کد ده رقمی است و نشانی دقیق از محل تهیه این فرآورده در دسترس نیست تا امکان شناسایی آن توسط دستگاه‌های مرتبط فراهم شود، افزود: شهروندان استان در صورت مشاهده محصول با نام فوق مراتب را از طریق شماره ۳۳۲۳۸۳۹۳  داخلی ۱۱۶ یا مراجعه حضوری به اداره کل استاندارد لرستان اطلاع رسانی کند.

قنبریان اضافه کرد: در اغلب موارد علامت استاندارد فاقد کد ده رقمی، نشانه جعلی بودن علامت است.  

مدیرکل استاندارد لرستان خاطر نشان کرد: شهروندان می‌توانند با ارسال کد ده رقمی زیر علامت استاندارد به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ از اصالت و عدم اصالت علامت استاندارد اطمینان حاصل کنند.

انتهای پیام